Emeklilere son 3 gün uyarısı geldi. Başvurularını gerçekleştirmeye emeklinin tüm hakları yanıp kül olacak. İşte detayları...

Emekli vatandaşlara son zamanlarda arka arkaya çok fazla açıklama geldi. İlk haberler EYT teklifinin yasalaşmasıyla başlarken güzel haberlerin arkası kesilmedi. 7 bin 500 TL’ye çıkan minimum emekli maaşından EYT’liler de dahil olmak üzere milyonlarca emekli yararlandı. Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gündem Özel’de EYT’lilerin maaşlarının çoğunun yattığını belirterek “Güle güle harcasınlar” açıklamasında bulundu. 

Şimdiyse emekliler yatacak ikramiyeler ile promosyonlarını merakla bekliyor. Ramazan Bayramı ikramiyesini Nisan ayında maaşı yetişmeyen EYT’liler bu ay yatan maaşlarıyla beraber aldı. Önümüzdeki 2 – 3 hafta içerisinde ise Kurban Bayramı ikramiyelerinin ödemeleri başlayacak. Ancak emeklilerin promosyon başvurusu yapmak için son 3 günü kaldı. Maaş bankasına emekli promosyonu başvurusunu yapmayanların hakkı yanacak. Peki, hangi banka daha çok promosyon veriyor? Emekli promosyon tutarı en fazla hangi bankada? QNB Finansbank emekli promosyonu ne kadar? İşte detaylar... 

emekli promosyon 31 mayıs son

QNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYON SON BAŞVURU 

QNB Finansbank maaş müşterisi olmaya karar veren emekli vatandaşların başvurularını gerçekleştirmesi için son 3 gün kaldı. 31 Mayıs 2023 tarihinde emekli promosyon kampanyası son buluyor. Bu tarihe kadar başvurularını gerçekleştiren EYT’liler de dahil olmak üzere tüm emekliler başvurudan sonraki ilk aylıklarının hesaba geçmesiyle beraber promosyon ödemelerini de 2 – 3 iş günü içinde hesaplarından çekebilecek.  

Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak! Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak!

QNB Finansbank promosyon başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar ilk kez emekli oluyorsa SGK ve e-Devlet üzerinden, Emekli Sandığı ise ilgili kuruma dilekçe vererek müracaatlarını gerçekleştirmelidir. Bu esnafa maaş bankası olarak QNB Finansbank seçilmelidir. Promosyon içinse QNB Finansbank müşteri hizmetleri, şubeler ve online kanallar aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.  

emekli promosyonu bitti mi

QNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYON NE KADAR? 

QNB Finansbank’tan emekli promosyonu maaşı 3 bin 499 TL’ye varanlar 4 bin 800 TL ödeme alabilmektedir. Maaş miktarı 3 bin 500 ile 7 bin 499 TL arasında değişenler ise 5 bin 600 TL almaktadır. QNB Finansbank üzerinden promosyonu yatacak olan 7 bin 500 TL ile 9 bin 999 TL arasında maaşı olanlar ise 7 bin 200 TL almaktadır. 10 bin TL üstündeki maaşlara da 8 bin TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çeşitli harcamalara ek 1.200 TL indirim de sağlanmaktadır. Yapılan eczane ve market harcamalarında emekliler bu indirimlerden faydalanabilmektedir.