Vakıfbank'ın emekli maaş promosyonu kampanyasına dair araştırmalar son sürat devam ederken sevindirici yeni bir haber geldi.

Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi? Nisan 2023 Evde Bakım Aylığı Ne Zaman Ödenecek? Bakanlık Sosyal Yardım İçin Ödeme Tarihi Verdi mi?

Emeklilere özel olarak ödemeler yapan Vakıfbank kapsamlı bir maaş promosyonu kampanyası başlattı. Türkiye'de emekli vatandaşların yaşadığı ekonomik sıkıntı ne yazık ki hayatlarında önemli bir yer tutuyorlar. Bu nedenle emeklilerin elde edilebilecek her türlü ek gelir çok büyük bir anlam ifade ediyor. Emekli maaş promosyonu kampanyaları da bu açıdan bütçelere büyük bir artı sağlamakta. Bankalar da emekli müşterilere maaş promosyonu kampanyası ile emeklileri müşterileri olmaya ikna etmeye çalışıyorlar. Bu da beraberinde bankalar arasında bir rekabet getiriyor. Bankalar arasındaki bu rekabetten kazançlı çıkan taraf ise emekliler oluyor.

Vakıfbank tarafından emeklilere özel olarak sunulacak olan promosyon ve ihtiyaç kredisine dair merak edilen detaylar siz değerli okurlarımız için haberimizde yer alıyor. İşte o merak edilen detaylar

3 YILLIK SÖZ VERİLYOR!

Emekli maaş promosyonu çok sayıda emekliyi yakınen ilgilendiriyor. Türkiye'de yaklaşık 14 milyon emekliye verilen yasal bir haktır. SGK'nın bankalar ile yaptığı protokol ile yapılan bu ödemeleri alabilmenin bazı genel şartları bulunmaktadır. Bu çerçeve de emekliler maaşlarını alacakları banka ile promosyon sözleşmesi yapıyorlar. Bu sözleşme için önce emeklinin sözleşme yaptığı bankaya maaşını taşıması gerekiyor. Sonrasında ise bir sözleşme yapılıyor ve müşteri 3 sene boyunca emekli maaşını bir başka bankaya taşımayacağına dair sözleşme yapılıyor. Yapılan bu sözleşme karşılığında ise emekli müşteri bankadan maaş promosyonu alıyor.

VAKIFBANK EMEKLİ MÜŞTERİLERE SÜRPRİZ YAPTI!

Vakıfbank tarafından emekli müşterilere sürpriz yapıldığı bildirildi. Emekli müşteri sayısını arttırmak isteyen Vakıfbank emeklilerin dikkatini çeken yeni bir promosyon kampanyasını açıkladı. Bu kampanya klasik maaş promosyonu kampanyalarından daha farklı olduğu bildirildi. Emeklilere yalnızca maaş promosyonu ödemesi yapılmayacak. Buna ek olarak Vakıfbank emeklilere bir de hazır ihtiyaç kredisi imkanı sunacak. Böylece emeklilerin ellerine geçecek olan nakit miktarı daha da artmış olacak.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU VAKIFBANK TARİFESİ

Emekli maaş promosyonu kampanyasından faydalanan emeklilere Şubat ayı içerisinde Vakıfbank tarafından yapılacak olan ödemelerin tarifesi şöyle açıklandı:

-3.500 TL'ye kadar maaşı olan emeklilere 3.000Türk lirası

-3.500 TL ile 7.500 TL arasında emekli maaşı olan emeklilere 3.500 Türk lirası

-7.500 TL ile 10.000 TL arasında emekli maaşı olan emeklilere 4.500 Türk lirası

-10.000 TL ve üzerinde emekli maaşı olan emeklilere 5.000 Türk lirası maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

12.500 TL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLECEK!

Maaşlarını Vakıfbank'a taşıyıp bankanın emekli müşterisi olacağını garanti eden emeklilere banka tarafından 12.500 Türk lirası ihtiyaç kredisi verilecek. 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi talep edilmesi durumunda hesaplara aktarılıyor. 5.000 Türk lirası maaş promosyonunun üzerine 12.500 Türk lirası ihtiyaç kredisi kullanan emekli müşterilerin hesabına toplam 17.500 Türk lirası yatmış olacak.