Emekli maaşı alan tüm vatandaşlara 40.000 TL' ye kadar ödeme verecek olan Denizbank, kendi resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru paylaştı.

Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında 40.000 TL' ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemesi verileceği duyuruldu. Denizbank, İhtiyaç Kredisi Kampanyası olarak başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi ödemelerini gerçekleştirerek, 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilerin T.C. kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamayla birlikte ne kadar kredi alacağı açıklandı.

Sadece T.C. Kimlik Numarası İle Başvuru!

Tüm Borcunuz Tek Krediyle Kapanacak! 200 Bin TL Borcu Olan Soluğu Bankada Alıyor! Tüm Borcunuz Tek Krediyle Kapanacak! 200 Bin TL Borcu Olan Soluğu Bankada Alıyor!

T.C. kimlik numaranız ile yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredi ödemelerini alacak olan tüm vatandaşlara bankalar kredi puanı yüksek olması durumunda gelir belgesiz kredi ödemesi verecek. T.C. kimlik numarası ile yapılacak olan başvurular ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm kişilere, Denizbank tarafından 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilmektedir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular ile birlikte kredi ödemeleri alabileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde hemen aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz. 

Denizbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka koşullarına uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak için banka müşterisi olması ile birlikte kredi ödemelerini hesaplarına aynı gün içinde yatırabilmektedir. 

İhtiyaç Kredisi Başvuruları Nereye Ve Nasıl Yapılacak?

Cebimde kredi kampanyasına katılıp, başvuruda bulunmak istiyorsanız kredim T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak, 3280 numarasına göndermiş olduğunuz SMS ile birlikte hemen aynı gün içerisinde ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. T.C. kimlik numarası üzerinden yapılan başvuruların hemen ardından kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm kişilere aynı gün içinde kredi işlemleri sonuçlandırılarak ve 5 dakikada onay verilecektir. Kimlik numaraları ile yapılacak olan sorgulamalarla birlikte kredi işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç veren Denizbank, kredi puanına göre, güncel faiz oranı uygulayacak.

Emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan, 40.000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası DenizBank tarafından vatandaşlara sunularak uygun oranlı faizlerle geri ödenecektir. Denizbank emekli maaş hesabı üstünden yapılacak olan başvurularda, emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden almanız halinde işlemlerinize hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek onaylanan miktarı hesabınıza aktararak, istediğiniz zaman kredinizi kullanmış olacaksınız.

Peki 40.000 TL Değerindeki İhtiyaç Kredisinin Ödemesi Ne Şekilde Olacak?

40.000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemelerinden yararlanabilirler ve banka müşterisi olması halinde işlemlerini çabuk yapabilirler. 40.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası olarak başlatılan kampanyada, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli, Denizbank üzerinden kredi ödemesi verileceği duyuruldu.

40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka politikalarının şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, uygun oranlı faizlerle kredi işlemi yapabilirler. 40.000 TL ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek cep telefonlarınızdan SMS atarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Kredim yazıp, TC kimlik ve doğum tarihlerini de ekleyerek, Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

Denizbank 3280 numarasına göndermiş olduğunuz bu SMS ile birlikte kredi işlemlerinizi gerçekleştirecek ve onaylanan miktarı, görerek, hesabınıza bu ödemeleri Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yatırabileceksiniz.