13,5 milyon emekli vatandaş için bankaların promosyon yarışı hız kesmeden devam ediyor. 2022 yılında promosyon ödemeleri ne zaman yapan bankalar emekli vatandaşları maaş müşterisi yapabilmek için adeta savaş haline girdi. Emekliye promosyon konusunda duyuru yapan son bankayı s Yapı Kredi Bankası oldu. Emekliye ek ödeme yapacağını duyuran Yapı Kredi Bankası tam 2750 TL nakit parayı maaş hesabına yatırıyor. Detaylar haberimizde...

Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda 2018 yılından bu yana emekliler promosyon ödemesi yapılıyor. bankalar, emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kendisinden maaş alma taahhüdü veren emeklilere maaşlarına göre promosyon veriyor. Bazı bankalar ek koşul arasa da bazı bankalar da herhangi bir ek koşul bulunmuyor. Bu nedenle emekli vatandaşlar ek koşul aramayan bankaları daha çok tercih ediyor. ek koşul olmadan promosyon ödemesi veren bankalardan biri de Yapı Kredi Bankası oldu. Yapı Kredi Bankası 2500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlara toplamda 2750 lira karşılıksız ve geri ödemesiz promosyon veriyor. promosyon ödemeleri doğrudan emeklinin maaş hesabına yatıyor. Sadece maaş taşıma ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdünü imzalamak yeterli oluyor.

emeklilerin-maas-hesabina-2750-tl-karsiliksiz-ve-geri-odemesiz-para-yatiyor-135-milyon-emekli-fa-4

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Taahhütnameyi imzalayan 2750 lira ödemeyi kapar

Yapı Kredi Bankası tarafından Emekliye promosyon ödemeleri konusunda yeni bir duyuru daha yayınlandı. nisan ayında başlayan yeni kampanya ile birlikte maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü veren emeklilere nakit promosyon verilecek. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin ayın son günü ne kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Başvurular elektronik ortamda da yapılabiliyor banka şubelerine giderek de tamamlanıyor. Yapı Kredi Bankası promosyon ödemeleri için ek bir koşul istemiyor. Yapmanız gereken tek şey maaşınızı Yapı Kredi Bankası'na taşımak ve aynı zamanda 3 yıl boyunca kalacağınıza dair taahhüdü imzalamak.

emeklilerin-maas-hesabina-2750-tl-karsiliksiz-ve-geri-odemesiz-para-yatiyor-135-milyon-emekli-fa-3

Yapı Kredi'den emekliye ödül de var

Yapı Kredi Bankası emekli vatandaş söyle sadece nakit promosyon imkanı sağlamıyor noksan aynı zamanda Yapı Kredi'ye gelenlere nakit ödeme imkanı ile birlikte kredi ve kredi kartı kullanımına da ödül veriliyor. maaşını taşıyan ve ilk kez Yapı Kredi Bankası'ndan kredi kartı alan emekliler, ay sonuna kadar yapacakları Toplam 500 TL harcama sonrasında 150 TL Ek nakit promosyon kazanma şansına sahip oluyor. Ek ödül için de aynı zamanda bir Taahhütname imzalamak gerekiyor. Taahhütnamenin iptal edilmemesi halinde emeklinin kazandığı ek ödül takip eden ayın ilk gününde hesaba geçiyor.

emeklilerin-maas-hesabina-2750-tl-karsiliksiz-ve-geri-odemesiz-para-yatiyor-135-milyon-emekli-fa-2

Nakit promosyon için ek koşul yok

Yapı Kredi Bankası emekliye nakit promosyon için ek koşul koymuyor. Emeklilerin sadece maaşını taşıması ve 3 yıl boyunca Yapı Kredi Bankası'ndan maaş almayı taahhüt etmesi yeterli oluyor not daha sonra emekliler vazgeçmeleri halinde Taahhütname gereği aldıkları promosyon ödemesini geri ödemek zorunda kalıyor. Şu anda en cazip emekli promosyonu veren banka Yapı Kredi Bankası. o nedenle birçok emekli promosyon tercihlerinde Yapı Kredi Bankasını seçiyor.