Mart ayında güncellenen promosyon ücretleri ek maaş imkanı sunuyor. Açıklanan büyük promosyonun detayları şu şekilde…

Emekli olan her vatandaş için 12 bin TL ödeme anında yatıyor. Tercihe göre ATM veya hesaptan kullanabilirsiniz. Emekli maaşını bu şekilde alan vatandaşlar için ek para ödeyerek büyük bir fırsat sunuyor. Emekli vatandaşlar maaşlarına gelen zam ile artık daha rahat edebilecek. İşte beklenen Ocak zammı ile ardından gelen banka promosyon haberlerinin detayları…
Mart ayında yapılacak emekli promosyonunda ne kadar artış gerçekleşecek? İşte promosyon haberinin detayları şu şekilde….

Bu şansı yakalayacak olan vatandaşlar, 5500 TL ve üzeri maaş alanlar olacak! Bu sayede geri ödemesiz ve karşılıksız bir şekilde ek nakit para alabilirler. Bu para vatandaşların birçok ihtiyacını karşılamakta yardımcı olacak. Mart ayı geldiğinde, bankalar arasındaki promosyon ödeme yarışı da kızışıyor. Özellikle emekli maaşı alan vatandaşlar, en yüksek promosyon ödemesini yapacak bankayı merak ediyor. 
Bankaların promosyon ödemeleri her geçen gün güncellenerek hangi bankanın en yüksek promosyonu ödeyeceği konusunda belirsizlik devam etmekte. Ancak çoğu banka,  müşterilerine cazip teklifler sunarak anların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. 

Bu fırsatı yakalayan vatandaşlar ise geri ödemesiz ve karşılıksız ek nakit paralarını alarak rahat bir nefes alabilir. Bu para onların birçok ihtiyacını karşılamakta yardımcı olacak ve hayatlarını kolaylaştıracak fırsatı sunuyor. 

Emekli Maaş Alanlar Dikkat: En Fazla Promosyon Veren Bankalar Açıklandı!

“En yüksek promosyonu hangi banka veriyor?” sorusu birçok vatandaşın aklını kurcalıyor. Yeni gelen güncellemelerle birlikte Ocak zammı ile promosyon güncellemeleri arttı. Rekabete giren bankalar her geçen gün yeni promosyon güncellemesi sunuyor. Yeni kampanyalar hız kazanırken, bankalar emeklileri kendi bankalarına taşıma düşüncesinde. Tutarlar her ne kadar yükselse de bankalar bir koşul sunmaması ile dikkat çekiyor. Bazı bankalar emekli vatandaşlardan yakınlarını getirmelerini isterken bazıları ise ürünlerden faydalanması ile promosyon ödemesini amaçlamakta. 

Emekli maaşlarında ki promosyonlarının ne zaman belirleneceği Merak Ediliyor. Emekli maaş promosyonlarının ne zamana kadar bekleneceği, yetkililer tarafından daha yakın zamana yayımlanan bilgilere göre değerlendirilmekte. Emeklilerin maaşlarının ne şekilde artırılabileceği ile ilgili henüz net bir tarih verilmiyor. Önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen promosyon ödemesi için geri ayım başladı. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Vatandaşlar ise maaşlarını farklı bir bankaya taşıyarak o bankanın promosyon hakkından yararlanmak istiyor. Emekli vatandaşların banka promosyonlarından yararlanmak için bankaya bildirimde bulunması gerekmekte. Direkt banka şubesine yapılan ziyaretle bildirileceği gibi e-devlet üzerinden de gerçekleştirmeleri için kolaylık sunuyor. 

Bankalar arasında bazıları 3 yıl taahhüt süresi koysa da dolmadan da işlem yapabilecek. Fakat bu durumda mevcut bankada olan promosyon ödemesi alınabilir ve iade edilebilir. 

Promosyon Veren Bankalar Hangileri?

Promosyon ödemeleri 3500 TL, 3500-7500 arası, 7500 ile 10 bin TL aralığındaki maaşlar ile 10 bin TL üzeri olmak kaydı ile 3 yıllık ödeme olarak yapan bankalar şu şekildedir: 

Denizbank 1 otomatik ödeme ile talimat isteyerek emekli maaşları için avantaj sunmaya devam ediyor. Yukarıda belirtilen EYT kapsamındaki emeklilere ise 4500 TL, 5250 TL, 6750 ve 7500 TL ödeme yapıyor.  Belirtilen maaş aralıklarına göre sırası ile 3000, 3500, 4500 ve 5000 TL ödemektedir. Halkbank ise 3000, 3500, 4500 ve 5000 TL promosyon ödemesi yapar.  
Emekli maaşlarına göre Garanti bankasının sunduğu avantajlı promosyon miktarları ise 3600, 4200, 5400 ve 6000 TL olarak belirlendi. Ek olarak emekliler için yeni kartla 500 TL lik harcama yanında 2 otomatik ödeme talimatı üzerine 1500 TL bonus vermektedir. Kuveyt Türk için de Garanti Bankası ile aynı ödemeyi yaparken ING ise 500 TL harcama karşılığında 1000 TL bonus uygulaması yapıyor.