O Bakandan Açıklama! Kamu Bankaları Destekli Olarak 3 Ay Ertelemeli Kredi Veriyor!

Vatandaşlar için en uygun kredi kullanabilecekleri koşullar, bankalar tarafından detaylı bir şekilde araştırılmaktadır. Özellikle son zamanlarda ve son yıllarda ülkemizin içinde bulunmuş olduğu ekonomik koşullar ve satın alma gücünün giderek düşmüş olmasından kaynaklı olarak vatandaşların nakit ihtiyaçları her geçen gün artarak devam etmektedir. Dolayısıyla halkın büyük bir kısmına yayılmış olan nakit ihtiyacı, bankaların müşterilerine olabildiğince nakit ihtiyaçlarını giderebilmelerine imkan tanımakla beraber ödeme seçeneklerinde de büyük bir kolaylık yapma zorunluluğunu da getirmektedir. Bu durumda nakit ihtiyacı içerisinde bulunan vatandaşlar için kamu bankaları, öncelikli olarak kredi kampanyaları düzenlemektedir.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Kamu bankaları tarafından vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için verilen bu kredi kampanyaları için uygun vade oranları ile beraber seçenekleri de yine bu kampanyalar kapsamında verilmektedir. Buna bağlı olarak kredi notu uygun ise 100.000 TL tutarında kadar olan limitler ile ihtiyaç kredileri kullanabilmek mümkündür. Aynı zamanda 36 aya varan taksit seçeneklerini kullanarak da yine geri ödeme planlarını bütçenize en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bahse konu olan kredi kampanyasının en önemli özelliği ise krediniz kullandıktan sonra üç ay ertelemeli olarak taksit ödemesine başlamanız olacaktır.

Ayrıca, ziraat bankası tarafından verilen bir kredi imkanından, ayrıcalıklardan bir tanesi eğer maaşınızı ya da emekli maaşınızı bu banka üzerinden alıyorsanız o halde maaşınızın çok üstünde bir oran kullanılarak daha yüksek limitler kapsamında da kredileri kullanabiliyorsunuz.