Emekliler telefon paket tarifesinde de kazanıyor. Çok daha az para ödeyerek yüksek GB internet, sınırsız konuşma hakkı ve SMS gönderimi kazanabilirsiniz. Üstelik yalnızca SMS ile başvuru yaparak kampanyaya katılabileceksiniz. Banka ile operatör şirketinin anlaşması emeklilere yaradı.

Emekli vatandaşlar, eğer Ziraat Bankası üzerinden işlem sağlar ise düşük fiyatlı telefon tarifesini kullanabilecek. Bu sayede az para ödeyerek diğer müşterilere nazaran daha fazla erişim hakkında sahip olacak. Ziraat Bankası'ndan emekli maaşınızı alıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Maaş Müşterilerine Özel İndirimli Telefon Paket Tarifesi!

Ziraat Bankası maaş müşterileri, indirimli olarak kullanıcılara sağlanan telefon paket tarifesinden yararlanabilecek. Kamu bankası, bu doğrultuda Türk Telekom ile anlaşmaya vardı. Aylık 80 TL olmak üzere, 12 ay boyunca sabit ödeme garantisiyle dakika, SMS, GB internet ve Türk Telekomlular ile sınırsız şekilde konuşma hakkı sizleri bekliyor. 

SMS ile Başvuru Yapabilirsiniz!

Türk Telekom'un yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB internet ve Türk Telekomlular ile sınırsız konuşma hakkına sahip olmak isterseniz SMS ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Bunun için ZİRAAT yazıp bir boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 5555'e gönderin. Sonrasında ise size gelen SMS'i ZİRAAT ONAY yazarak yanıtlamanız isteniyor.