Gençlerin severek 100 TL kazanacağı Yapı Kredi kampanyasına ilgi büyük. Yapı Kredi mobil uygulaması olanlar yaşadı. 15 Nisan 2023'e kadar başvuru yaparsanız sürpriz ödeme sizleri bekliyor olacak.

Yapı Kredi, müşterilerine daima kaliteli kampanyalar sunuyor. Öyle ki bunu kredi, promosyon ve alışveriş karşılığı verilen bonuslardan dahi anlayabiliyoruz. Şimdi ise 100 TL'lik bonus ödemesini hangi şart karşılığında vereceğinden söz edeceğiz.

Mobil Uygulamayı İndirip Müşteri Olun!

Yapı Kredi'nin yeni müşterisi olursanız sizler de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirip Yapı Kredi müşterisi olun. Sonrasında ise Play Kartınız ile yapacağınız 300 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinden 100 TL bonus kazanın.

Kampanya Şartları Açıklandı!

Yapı Kredi'nin 100 TL bonuslu kampanyasına katılmak için aşağıdaki detaylara göz atabilirsiniz:

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Kampanya 16 Mart – 15 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan 18-24 yaş aralığında olup öğrenci olanlar faydalanabilecektir.
16 Mart – 15 Nisan 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olunması gerekmektedir.
Kampanyadan sadece Yapı Kredi Mobil'i indirip, "Yapı Kredi Müşterisi Ol" adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir. Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.