Ekonomik olarak zor bir süreçten geçilen bu günlerde yeni yıl öncesi emeklilere o bankadan müjde gibi kredi açıklaması geldi!

Ekonomik olarak zor bir süreçten geçilen bu günlerde yeni yıl öncesi emeklilere o bankadan müjde gibi kredi açıklaması geldi! Üstelik düşük faiz ve uygun vade seçenekleriyle tam 10 bin TL acil olarak ödenecek. Emekli maaşından yapılacak düşük kesintilerle anında 10000 TL nakit kredi kullanabilirsiniz. O Banka yeni kredi kampanyasını resmen duyurdu. Peki başvuru nasıl yapılır? Haberimizin devamında sizlerle...

Milyonlarca SSK, Bağkur ve Memur emeklisine o bankadan müjde gibi kredi kampanyası! Yeni yıla sayılı günler kala acil nakit ihtiyacı çeken ve borçlarını ödemekte zorluk yaşayan emeklilere acil koduyla 10.000 TL kredi verileceği duyuruldu. QNB Finansbank'tan yapılan duyuru ile başvuran tüm emeklilere (müşteri olsun veya olmasın) 10.000 TL anında nakit ödeme yapılacak. Düşük faiz oranları ile yüksek faiz ödemekten de kurtulacaksınız. Ayrıca uygun vade seçenekleri de sunulacak. 

Emekli vatandaşlar son dönemde yaşanan enflasyon sıkıntısı nedeniyle acil nakit ihtiyacı yaşayabiliyor. QNB Finansbank, emekliler için tüm bu sorunların farkına vararak kısa vadede çözüm getiren 10.000 TL kredi kampanyasını duyurdu. Bankalar arasındaki en düşük faiz oranlarıyla ve uygun vade seçenekleriyle kullandırılacak 10.000 TL emekli kredisinin ayrıntıları paylaşıldı. Başvuru yapan tüm emeklilerin banka hesaplarına saniyeler içerisinde 10.000 TL yatırılıyor.

QNB Finansbank'tan Anında 10000 TL Emekli Kredisi

QNB Finansbank tarafından duyurulan kredi kmapnayası ile 0,99'dan başlayan faiz oranlarıyla 10.000 TL tutarında kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Çok çok uygun geri ödeme ve vade seçenekleri de kredi paketinde yer alıyor. Böylelikle acil nakit ihtiyacı çeken emeklilerin sıkıntıları büyük ölçüde hafifliyor.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

QNB Finansbank emekli kredisine başvurular QNB Finansbank Mobil, İnternet Bankacılığı veya SMS üzerinden gerçekleştirilebildiği gibi QNB Finansbank şubelerine müracaat ederek de gerçekleştirilbiliyor.