PTT, Aktif Bank işbirliğinde bireysel ihtiyaç kredisi sağlıyor. Başvuran herkesin kredi başvurusu onaylanacak. Acil nakit ihtiyacı olanlara PTT şubelerinden 50000 TL nakit desteğinin tüm ayrıntıları haberimizde sizlerle...

PTT'den yeni kredi kampanyası! Daha önce duyurduğu kredi kampanyalarında uygun faiz ve vade seçenekleri sunan PTT, şimdi de koşullara uygun olan müşteriler için aynı gün içerisinde kredi ödemelerini sağlayarak, 36 ay vade fırsatıyla 50 bin TL kredi kullandıracağını açıkladı. PTT ihtiyaç kredilerinden yararlanmak istiyorsanız PTT şubelerine giderek kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Krediden faydalanmak isteyen bireysel müşterilerin kredisi onaylandığı taktirde aynı gün içerisinde hesaplarına aktarılan bu kredileri hızlı ve kolay bir biçimde kullanabilecekleri bununla birlikte faiz avantajlarından faydalanabilecekleri de duyuruldu.

PTT Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

PTT, resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada, Aktif Bank ile ortak bir şekilde başlattığı İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında PTT şubeleri üzerinden bireysel müşteri temsilcileri aracılığıyla beraber kredi başvuru formunu tamamlayan müşterilere gelir belgesiz kredi kullandıracağını açıkladı. PTT tarafından sunulan cazip avantajlı bu ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler PTT şubelerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecek. 

PTT ve Aktif Bank ortaklığında sunulan ihtiyaç kredisine yaptığınız başvurunun ardından kısa bir değerlendirme gerçekleştilerek sizlere olumlu ya da olumsuz sonuç iletilecektir. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı taktirde 50 bin TL limitli bireysel ihtiyaç krediniz belirttiğiniz hesaba anında aktarılmaktadır. Hesabınıza aktarılan kredinizi kullanmaya başlayabilir ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

PTT Aktif Bank İşbirliğiyle Kredi Fırsatı

PTT, Devlet'in sağladığı destek ödemelerini vatandaşlara ulaştırmakla kalmıyor belirli bankalarla iş birliği yürüterek nakit ihtiyacı bulunanlara cazip avantajlarla kredi imkanı da sunuyor. Sizlerde PTT üzerinden kullanabileceğiniz kredi kampanyalarını PTT mobil bankacılık hizmetleri üzerinden, müşteri hizmetleri üzerinden ya da bizzat PTT şubelerinden öğrenebilirsiniz. Son olarak Aktif Bank ile birlikte duyurduğu bireysel ihtiyaç kredisi ile gündeme gelen PTT, bütçesine uygun düşük faizli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. 

Sizlerde PTT yazarak boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına ileterek, PTT ve Aktif Bank iş birliğinde başlatılan bu kredi kampanyasına kısa mesaj yoluyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ile başvuru yapan müşteriler, 5 dakika içerisinde sonucu öğrenecekler. Onaylanan kredinizi PTT şubelerine giderek hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgiye PTT resmi internet adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Editör: Berkay Keskin