Milyonlarca emeklinin beklediği haber geldi. Aralık ayında da emekli promosyon ödemeleri hız kesmeden ödeniyor.

Başvuru yapan tüm emekliler, SSK, Bağkur veya Emekli sandığı ayrımı olmaksızın 7.500 TL'ye kadar karşılıksız promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Özel bankaların Aralık ayı promosyon tutarları belli oldu. Karşılıksız ve geri ödemesiz olarak yatırılıyor. Detaylar haberimizde sizlerle...

Son dönemde popüler hale gelen ve gündemden düşmeyen emekli promosyon kampanyalarında bankaların rekabeti kızıştı! Özellikle özel bankalar arasında artarak devam eden emekli müşteri çekme rekabeti promosyon kampanyalarındaki tutarları sürekli artırıyor. Son açıklama Yapıkredi Bankası'ndan geldi. Yapıkredi tarafından yapılan açıklamayla 31 Aralık 2022'ye kadar sürecek emekli promosyon kampanyasındaki yeni tutar duyuruldu. 

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

YAPI KREDİ BANKASINDAN EMEKLİYE 7500 TL ÖDEME

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan açıklamayla; 1 Kasım 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 7.500 TL’ye varan nakit emekli maaşı banka promosyonu fırsatından yararlanabileceği belirtilen Banka duyurusunda promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL’ye kadarsa 4.200 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 4.900 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.300 TL; 10.000 TL’nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödeneceği bildirildi.

EK ÖDEMELER MEVCUT

Yapı Kredi tarafından başlatılan emekli promoson kampanyasında nakit ödemenin yanı sıra toplam 500 TL'ye kadar ek ödüller de bulunuyor. Emekli maaşını Yapı Kredi'ye taşıyan emekliler, Ek Ödül Taahhütnamesini de imzalayarak başvuru tarihinden itibaren 3 ay içerisinde Yapı Kredi kartlarıyla harcama yaparak ek ödüllere ulaşabiliyorlar.

Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.

Kredi kartı kampanyasından 20 Ocak 2022 – 30 Kasım 2022 arasında ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyadan 1 Aralık 2022 tarihi itibariyle Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar.

KAMPANYA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapıkredi tarafından duyurulan kampanyaya emeklilerin yoğun talebi bulunuyor. Banka tarafından yapılan açıklamada 7.500 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon/ek nakit ödül başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılacağı aktarıldı.