Emekliye Bayram İçin Ödemede Son Gün! Başvurular Devam Ediyor

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Emekli olan vatandaşlar için başvurular devam ediyor. Emekli maaş alan vatandaşlar için Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirecek, nakit kullanabilirsiniz. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve Ziraat Bankası üzerinden verilecek olan bu kredi kampanyasına katılarak düşük faiz oranlarından kredi kullanabileceksiniz.

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar, kredi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa hemen kendi hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte Ziraat Bankasının kendi mobil uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden başvuru gerçekleştirebilir. 

Ziraat mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda sizlere, masrafsız ve gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunulacak ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesabınıza yatıracaksınız. Ziraat mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler, onay almaları durumunda hesaplarına aynı gün içinde ödeme ağları ve yakıt gideri, ATM üzerinden bu parayı çekebilir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra, ayrıca sizler için verilecek olan 750 TL emeklı promosyonunda almayı unutmayın.