Emekliye Müjde, 5000 TL 10000 TL 20000 TL Arasında Değişen Tutarlarda Destek Verilecek! Başvuru İçin Kimlik Yeterli...

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Emekliye Süper Müjde, 5000 TL 10000 TL 20000 TL arasında değişen tutarlarda destek verilecek. Başvuruda bulunmak için kimlik yeterli oluyor. Detaylar haberimizde…

Desteklerden faydalanabilmek için yapılması gereken TC kimlik kartı ile başvuruda bulunmak. Emekli olan vatandaşlar 50 bin liranın üstünde destek alabilir. Emekliler için müjdeler ardı ardına geliyor. Devlet destekli olarak verilecek desteklerde bankalar 20 bin liraya kadar paket yayınladı. Emekli olan kişiler isteği paketi seçerek başvuruda bulunabilir. TC kimlik numarası ile başvuruda bulunarak krediyi hemen kullanabilirler. Kredi kullanmak isteyen kişiler, emekli olmaları durumunda emeklilere özel olarak kredi kampanyası yürütülüyor. Pandemi döneminde olduğu gibi pandemi sonrası da bankalar emekliler için sürekli güncel kampanyalar yürütüyor. Kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız. Krediye başvuru yaparak hemen krediye kullanabilirsiniz. Başvuru yapacağınız bankalar kampanyalarını internet siteleri üzerinden duyurarak kredi kullanımı ile ilgili bilgileri edinebilirsiniz.

Başta kamu bankaları olmak üzerin Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank önderliğinde başlatılan kampanyaya özel bankalar da dâhil oldu. Katılım bankası üzerinden yapılacak kredi işlemlerinde faizsiz olarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Onay Veriyor

Ziraat Bankası, 36 ay vadeye dayanan vadelerde yüksek limitli emekli kredisi veriyor. Emekli kredisine başvuruda bulunacak olan kişiler, banka üzerinden hemen kullanabilecek. Ziraat Bankası 50 bin lira ve üzerinde emekli kredisi almak isteyen vatandaşlara banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden ve internet sitesi üzerinden onay veriyor. Gerek mobil uygulama üzerinden gerek se internet sitesi üzerinden başvuru yaparak kredi kullanılabilir.

Ziraat Bankası, mobil uygulaması kullanılarak sizlere sunulan kredi paketlerinden her hangi birini tercih ederek başvuru formunu doldurmak sureti ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunun ardından ise hemen onay alınabiliyor. Banka başvuru yapan kişinin hesabına belirlenmiş olan tutarı aktarıyor. Emekli olan kişilerin emekli maaşları banka üzerinde ise kredi notu düşük dahi olsa kredi için onay alınabiliyor. Banka şartsız olarak kredi kullandırıyor.