Emekliye müjde! IBAN numaranıza 50.000 TL ödemeler başladı. Son dakika kampanyasında hemen onay alabileceğiniz kredi başvurusu yapılacak!

Emekliye müjde! IBAN numaranıza 50.000 TL ödemeler başladı. Son dakika kampanyasında hemen onay alabileceğiniz kredi başvurusu yapılacak! Emekli olan kişiler için kampanya başlatan Garanti Bankası 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onayı vereceğini açıkladı. 

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!

Sadece emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan kişiler, Garanti Bankası üzerinden emekli maaş alması ile birlikte kredi puanı düşük olsa bile onay alabilir. 

Garanti Bankası, sadece emekli olan kişiler için başlattığı bu kampanyada müjde olarak kendi resmi internet sitesi üzerinden kampanya detaylarını duyurdu. Kampanya detaylarında emekli maaşını Garanti Bankasına taşımanız durumunda, sizlerin 75 yaşına kadar olması ile birlikte kredi imkanı sağlanmaktadır. 

50000 TL kadar verilecek olan bu kredilerde banka 36 ay vadeli olarak işlem yaparken, kredi kullanacak olan kişilerin ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunacağını açıkladı. 

Bankalara borcu olan vatandaşların, eğer borç kapatma kredisi olarak işlem yapmak istedikleri zaman en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek borç kapatma ve ihtiyaç kredisini birarada kullanabilir ve daha yüksek limitlerde kredi imkanından faydalanabilir. 

ekonomik-sikinti-ceken-ailelere-nakit-yardimi-700-tl-veriliyor-sgk-ptt-duyuru-yapti-hesaplari-ko

Yapılacak olan başvurular sonrasında banka tamamen gelir durumuna göre, kişilere kredi limiti belirlemektedir. Gelir durumuna göre yapılacak olan kredi başvurularında 50000 TL'ye kadar onay alan vatandaşlar isterlerse bu parayı kredi kartı borçlarını kapatmak için de kullanabilir. 

Emekli maaşınızı, Garanti Bankasına taşıdıktan sonra banka şubesinden banka internet sitesinden ve kullanıyorsanız, mobil uygulama üzerinden 50000 tele kredi kampanyasına katılabilirsiniz.