EMEKLİYE MÜJDE: Ziraat Bankası Nakit Vereceğini Açıkladıktan Sonra Sistem Kilit Oldu. Nakit isteyenler Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak!

Sadece 3 Gün Süre Kaldı! Garanti Bankası Açıkladı! Banka Hesabı Olanlar İşlem Yapması Gerekiyor Sadece 3 Gün Süre Kaldı! Garanti Bankası Açıkladı! Banka Hesabı Olanlar İşlem Yapması Gerekiyor

Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı vatandaşlara hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden emekli olan vatandaşlar için yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ve emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyor olmanız durumunda sizlere kredi notunuz düşük olsa bile 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredilerden yararlanma imkanı sunulmaktadır. 

Ziraat Bankası mayıs ayı sonuna kadar başlatacak bu kredi kampanyasında 50000 TL'ye kadar vermiş olduğu kredilerde, diğer bankadaki olan borçlarınızı kapatmak istiyorsanız da borç transferi yapmaktadır. Emekli kredisi ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler borçlarını kapatmak için bankalardaki olan güncel borçları için işlem yapabilir. Nakit kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş almıyorsa emekli maaşını alması gerekmektedir. 

Ziraat Bankası üzerinden, emekliler 50000 TL başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, emekli, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, maaş, taşıma işlemleri sonrasında maaş taşınmış oldukları banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası, ayrıca bankanın resmi internet sitesi ve internet bankacılığı aracılığı ilede masrafsız ve gelir belgesiz olarak en düşük faiz oranlarından yararlanmak üzere, Emekli Kredisi vermektedir. 

ziraat1-7

Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra 750 TL'ye varan emekli promosyonu ile birlikte yüksek limitli ihtiyaç kredileri konut kredileri ve taşıt kredileri kullanabilirsiniz. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu istediğiniz zaman yapabilir ve düşük limitli krediler ile acil ihtiyaçlarınız için nakit kredi kullanabilirsiniz.