Emekliye müjdeli haber! 3 banka birleşti ve emekli maaşları üzerinden 100.000 TL ödeme yapacağını duyurdu

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlere verilecek olan 100000 TL kredi ödemelerinde yeni bir kampanya duyuruldu. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından emekli maaş alan tüm vatandaşlara maaş hesapları üzerinden 100000 TL'ye kadar kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden alacakları kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılabileceği açıklanıyor. 

Garanti Bankası Emekli Kredisi

Garanti Bankası, kendi bankasından emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi için hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ihtiyaç kredisinden faydalanacakları bir kampanya hazırladı. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara bankalar, 90 gün ertelemeli, emekli kredisi ödemesi 100000 TL'ye kadar verecektir. 

Akbank ve Yapı Kredi Bankası Emekli Kredisi Kampanyası

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden de emekli maaş alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Emekli Kredisi kullanabiliyor. 100000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka hesapları olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılarak destek kredilerinden faydalanabilirler. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara maaş müşterisi olması durumunda, ayrıca emekli promosyon imkanı da sağlanmaktadır.