Emekli maaşı olan vatandaşlara devlet destekli ödemeler verileceği son dakika haberi olarak paylaşıldı.

SON DAKİKA: Emekli maaş alan vatandaşlar, devlet destekli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılarak diledikleri zaman kredi ödemesi alabiliyor. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da onay verdi. Acil ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. 

Emekli maaşını sadece Ziraat Bankası üzerinden değil, diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de gerçekleştirebilir ve dilediğiniz zaman bu bankalarda ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden yararlanacak olan tüm vatandaşların devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilmeleri için 5 dakika içerisinde sonuç vermeyecek, bu kredilerden yararlanabilirler. 

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş hesabınız üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, dilediğiniz zaman 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Yüksek limitli kredi kullanacak olan kişiler bankadan ipotekli olarak kredi alabilmektedir. 

100000 TL üzerinde kredi kullanmak istiyorsanız...

Bunun için bankaya bir ipotek vermeniz gerekiyor. İpotek verdikten sonra banka değerlendirmeye alacak ve bu verdiğimiz İpoteğin ekspertiz devrine göre sizlere Kredi verecektir. 3 ay ertelemeli veya 6 ay ertelemeli olarak da yüksek limitli Ziraat Bankası kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu ve ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine gitmeniz yeterli. Banka bu şekilde sizlere onay verecek ve onaylanan kredinizi hemen anında kullandıracaktır. bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.