Ziraat Bankası konut kredisi çekeceklere özel fırsatlar sunuyor. Kamu bankasından çekeceğiniz kredide faiz oranları düştü. Ev sahibi olmak için bu şansı kaçırmayın. Banka yüzde kaç faiz ile konut kredisi verecek? İşte kamu bankasından kredi konusunda dev adım…

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Düşük faizli konut kredisi çekmeyi planlıyorsanız doğru bir adım atıyorsunuz. Bazı bankalar, faiz oranlarında düşüşe gitti. Böylelikle ev satın almak için kredi çekecekler için önemli bir fırsat yaratıldı. Kamu bankası, milyonların dikkatini çekecek kredi kampanyası ile gündemdeki yerini koruyor. Hangi banka müşterilerine uygun faizli ev kredisi verecek?

Faiz Oranları %1,29'a Kadar Düştü!

Ziraat Bankası, konut kredisi çekmeyi planlara özel %1,29 oranında kredi veriyor. Ev satın alacaksanız bu fırsatı kaçırmayın. Hali hazırda devletin vermiş olduğu faiz oranı %0,69'a düşmüş olsa bile bankalarda da faiz indirimi mevcut. Eğer devletin verdiği kredi paketinden yararlanamıyorsanız ilk tercihiniz Ziraat Bankası olabilir.

Konut Kredilerinde Vade Yüksek Tutuldu!

Konut kredilerinde vadenin yüksek olması ise sevindirdi. Dolayısıyla bu adımla birlikte 200 bin TL’lik krediyi aylık 1640 TL taksit ile ödeyebileceksiniz. Faiz oranı ise %1,29’da tutulacak. Kredi paketinin yıllık maliyet oranı ise %17,56 olarak açıklandı.

ilankonutkredisiiçintablo