Emekliye müjdeli haber son dakika geldi: EMEKLİ olan kişiler, 10.000 TL ödemeleri bankadan hesaplarına atabilecek. Detaylı olarak incelenen bu haber ile sizlerleyiz...

Emekli olan kişilere müjdeli haber geldi. Emekli maaşını alan kişilere, yeni yapılan 10.000 TL kampanyası için herhangi bir şart aranmayacak. Banka üzerinden başvurunuzu yapacak ve anında onay alıp almadığınızı göreceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden verilecek olan bu nakit kampanyası, sizlere 5 dakika içinde sonuç verilmektedir. Sadece emekli olmanız ve emekli maaşınızı kamu bankalarından almanız durumunda işlem yapacaksınız. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası nakit kampanyasını emekliler için başlattı. Daha sonra arkasından Vakıfbank ve Halkbank'ta kampanyaya ortak oldu. Nakit almak isteyenlere bu 3 banka üzerinden verilecek olan 10.000 TL 36 ay vadeye kadar ödenecek. Kredi alacak kişilere, 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacak kamu bankaları, maaş müşterisi olan kişilere, belgesiz, kefilsiz kredi kullandırmaktadır. Kredi almak istiyorsanız, sizlerde başvurunuzu banka üzerinden yapabilir, mobil uygulama kullanabilir ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 

emekli-haber24

PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar

Garanti BBVA 

Emekli için kampanya yapan özel bankalardan birisi Garanti BBVA. Bu banka üzerinden başvuru yapmadan önce banka kredi notunuzu incelemeniz gerekiyor. Eğer maaş müşterisi değilseniz, kredi notunuz 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olması durumunda 1100 ve üzerinde kredi alacak kişilere, 36 ay vadeli işlem yapılmaktadır. Emekli maaşı hesabı bu bankalar üzerinden olan kişiler, düşük faizli kredilerde kredi notu düşük olsa da onay alır. Başvuru yapacak kişiler, banka şubelerine gidebilir veya bankanın mobil uygulaması üzerinden işlem yapabilir.