Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için bugün sabah itibariyle müjdeli haber duyurdu. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada 36 ay vadeli 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini ve bu kredilerde hiçbir şekilde gelir belgesi istemeyeceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden bu kampanyalara katılabilmek isteyen emekliler ise emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden alması gerekiyor. 

Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka şubeleri üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, kamu bankaları üzerinden 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank yapmış oldukları kampanyalar haricinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için üç ayı ertelemeli olarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Emekli maaşınızı bankaları taşıdıktan sonra sizleri hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacak beklersiniz diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı da ödeyerek kredi kullanabileceksiniz.

Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme! Resmi olarak açıklanan haber! Maaşınızın 15 katına kadar ödeme!

Emekliye müjde! 

Emekli olan vatandaşlar için kredi kullanacak olan kişiler başvurularını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapmak için banka şubelerine kimlikleriyle birlikte gitmeleri yeterli olacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz bu nakit kampanyalarından faydalanmak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli kredilerini banka şubeleri haricinde internet bankacılığı üzerinden de kullanabilmektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitelerine giriş yaparak buradan kampanyalar hakkında bilgiler alabilirsiniz.