Emekliye son dakika haberi: Saat 10 haberlerinde yayımlandı! Emekliye ek ödeme geliyor

Emekli maaşı alan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda, SSK emekli, hesabınız üzerinden sizler daha önce kredi kullandıysanız ve düzenli ödemeler yaptıysanız bankalar tarafından sizlere onaylanacak olan yeni bir kredi kampanyasıyla birlikte işleminizi gerçekleştirebileceğinizi durdurdular. 

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Emekli maaş alan tüm vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank gibi kamu bankaları haricinde eğer, özellikle Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden emekli maaş alıyorlarsa 50000 TL'ye kadar nakit ödeme verileceği, bu bankalar tarafından açıklandı. 

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara yapılacak olan ödemelerde, ihtiyaç kredisi düşük faiz oranları ile birlikte 50000 TL'ye kadar verilmiştir kaydı ile 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulacaktır. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız hemen aynı gün içinde işlemlerinizi yapabilecek ve onaylanan bu krediler hesaplarınıza yatırarak kullanacaksınız. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi ödemelerini yapabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden destek kredilerinden faydalanabilecek ve 5 dakika içerisinde sonuç alabileceksiniz. 

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilmektedir. Garanti Bankası Halkbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilmektedir. Banka yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte sizlere aynı gün içinde kredi ödemesi verirken, onaylanan kredilerde düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapmaktadır.