Emekliye Son Dakika Önemli Haber: 5 Gün İçinde İşlem Yapmanız Gerekiyor

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar, Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda, özellikle 5 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek, daha önce almadıkları limitlerde krediler kullanabilecek ve bu kredilerde düşük faiz oranlarından yararlanarak, işlem yapabileceklerdir. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında nakit ihtiyacı olan vatandaşları 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartları uygun olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecek ve kredi kullanabileceklerdir. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden almış olduğunuz nakit kredi kampanyası ile birlikte sizler de 50 bin TL'ye kadar kullanacağımız tüm kredilerde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli krediye, Ziraat Bankası üzerinden alabiliyorsunuz. Sadece Ziraat Bankası üzerinden değil diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve HalkBank üzerinden de başvuru yaparak bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. 5 gün içerisinde emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar, sadece emekli maaşı almış oldukları banka şubeleri üzerinden nakit kredi kullanabilirler. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank hesabınızın olması durumunda banka hesabınız üzerinden aldığınız internet şifresini kullanarak ta, bankaların mobil uygulamaları üzerinden 7 24 ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Emekli olan vatandaşların özellikle diğer bankadaki olan kredi kartı başta olmak üzere ihtiyaç kredisi ve varsa kredili mevduat hesabı borçlarını kapatmak için de emekli kredisiyle birlikte borç kapatma kredisi kullanabilmektedirler. Bu işlemleri yapabilmeniz için öncelikli olarak emekli maaşınızı kamu bankalarında almamız gerekiyor. Bu şartlara uygun olmanız durumunda da kredi puanı düşük olsa bile sizlere onay verilmektedir.