TC Kimlik Numarasına Göre 11000 TL Ödeme Yapıldı, Bankalar Açıkladı

Tc Kimlik numaranız üzerinden 11000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 3 banka tarafından yapılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişileri internet bankacılığı uygulamalarını kullanmaları durumunda 36 ay vadeli düşük faizli kredi verileceği açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılan kredi kart başvuruları sonrasında 11000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, acil ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde internet bankacılık uygulamaları üzerinden kullanmaları durumunda, şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kullanabilmektedirler.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istediğiniz bu kampanyalardan ilk taksit ödemenizi 90 gün erteleme yaparak da ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanacaktır. başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 11000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorlarsa, Denizbank Finansbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden olan kampanya katılması durumunda düşük faizli kredi alabilmektedir. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

BAŞVURU:

  • Denizbank üzerinden hesabınızın olması durumunda, Denizbank, mobil uygulamasını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, mobil uygulamalar üzerinden verilecek olan 11000 TL kredi ödemesini de 36 ay vade verilmektedir. 
  • QNB Finansbank üzerinden TC Kimlik Numaranız: 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Banka müşterisi olan kişiler ise özellikle kredi almak istiyorlarsa, bankanın mobil uygulamasından hemen internet şifresi oluşturarak kredi kullanabilmektedir.
  • Sms ile ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabileceğiniz, Yapı Kredi Bankası da sizleri 11 bin TL için düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadır. Cep telefonunuz üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda sizlere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi, aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak gönderilmektedir. 

3 banka üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı bir şekilde kredi verilecek ve düşük faiz oranlarından yararlanarak hızlı bir şekilde aynı gün içinde hesaplanır, ödemeler yatırılacaktır. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında 11000 TL kadar kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi aynı gün içinde verilmektedir.