Emekliye son müjde: Bugün ve Yarın başvurun 30.000 TL nakit hesabınıza yatsın. Son dakika kampanyası geldi. Detaylar haberimizde...

Emekli olan vatandaşlar için verilecek olan 30 bin TL nakit kredi kampanyası, kamu bankaları tarafından ödenmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere gelir belgesiz olarak limitler yükseltildi. Son olarak kampanya yapan Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için emekli maaşı Vakıfbank üzerinden olması gerekir. 

Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi! Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi!

Başvuru yapacak olan vatandaşların işlemlerini gerçekleştirdikten sonra 30000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturarak kendi ihtiyaçları için kredilerini aynı gün içinde kullanabileceklerdir. Ramazan Bayramı sonrasında başlatılan bu kampanyada, Kurban Bayramına kadar ihtiyacı olan vatandaşlar, kredi kullanacaklar ödemelerine bayram sonrası başlamanın keyfini yaşayacaktır. 1.61 faiz oranlarıyla kredi imkanından faydalanacak olan kişilere 30000 TL kadar ödeme verecek olan Vakıfbank emekli olan vatandaşlar öncelik tanımaktadır. 

Emekliye Müjde: 

EMEKLİ-11

Vakıfbank, özellikle emekli olan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kredi kampanyasında, belirtilen şartlara uygun olması ile birlikte hızlı bir şekilde kredi onayı sunmaktadır. Vakıfbank, emekli vatandaşların kendi bankasından emekli maaş alması ile birlikte 36 ay vadeye kadar 10000 TL kredi alacağı bir kampanya hazırladı. Daha önce bu bankadan kredi kullansanız bile on bin TL nakit kredi kampanyasına başvuru için Vakıfbank'ın mobil uygulamasına giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Vakıfbank emekli maaşını taşıyan kişiler daha önce hiç ihtiyaç kredisi kullanmadı ise banka bu kişilere kredi olarak 200000 TL'ye kadar maaşının 22 katına kadar kredi imkanı sağlamaktadır. 4000 TL maaş alan bir emekliyim 88000 TL olur, belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanabilir.