Emekliye son müjdeli haberi o banka verdi! Emekli olan kişiler kredi almak için 50.000 TL ön ödeme alacak! Emekliye son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Emekli olan kişilere 50.000 TL'ye kadar kredi onayı verecek olan banka, şubelere gitmeden kişilere hemen hizmet vereceğini ve işlem yapacağını açıkladı. Kampanya yapacak olan kişilere 50.000 TL'ye kadar onay veren banka Denizbank ve Akbank olarak açıklandı. Emekli maaşınıza göre onay alacağınız bu iki bankadan SMS atabilir veya banka şubelerine gitmeden internet üzerinden başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır.

SMS ile başvuru yapacak olan kişilere, uygun faizlerle kredi imkanı sağlanmaktadır. 50.000 TL'ye kadar kredi alacak kişilere, uygun faizlerle işlem yapacak olan Akbank ve Denizbank anında onaylı krediler için şartlara uygun olması durumunda hizmet vermektedir. Şartlara uygun olan kişiler, uygun faizlerle 36 ay vadeli emekli kredisi alabilir. 

Denizbank 

Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler KREDİM TC KİMLİK yazarak bu mesajı 3280 numarasına mesaj olarak atabileceklerdir. KREDİM TC KİMLİK yazarak gönderdiğiniz mesaj sizlerin kimlik numarası üzerinden sorgulama yapmanıza imkanı sağlamaktadır. Denizbank mobil uygulaması üzerinden veya bankanın internet bankacılığından da başvuru yapabilir ve yapacağınız bu başvuru ile kredinizi Denizbank şubelerine gitmeden hesabınıza atabilirsiniz. 

emekli-h (2)

Akbank 

11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı! 11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!

Akbank mobil uygulaması olan Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak kredi alacak kişilere, son dakika haberi geldi. Uygun faiz oranları ile kredilerini hemen alacağınız bu uygulama üzerinden hesabınız olması yeterlidir. Akbank kredisi ayrıca SMS atılarak da verilmektedir. SMS ile başvuru yapacak olan kişiler KREDİ TC Kimlik yazarak 4425 numarasına mesaj atabilirler. Bu şekilde ne kadar onay aldığınızı göreceksiniz. Emekli maaşını Akbank'a taşıyan kişiler, aldıkları ihtiyaç kredileri haricinde ayrıca bankanın emekli promosyonlarından da faydalanacaklardır.