Enes Batur yeni şarkısı Dolunay ne kadar izlendi? Enes Batur Dolunay izlenme sayısı REynmen'i geçebilecek mi? Enes Batur Dolunay ilk 1 saatte ve toplamda izlenmesi Reynmen Ela ve Derdim Olsun şarkısını geçecek mi? İşte tüm bilgiler. Enes Batur Dolunay y

Enes Batur yeni şarkısı Dolunay ne kadar izlendi? Enes Batur Dolunay izlenme sayısı REynmen'i geçebilecek mi? Enes Batur Dolunay ilk 1 saatte ve toplamda izlenmesi Reynmen Ela ve Derdim Olsun şarkısını geçecek mi? İşte tüm bilgiler.Enes Batur Dolunay yayınlandı!Youtube fenomeni Enes Batur yeni bir şarkı çıkarttı. Enes Batur Dolunay şarkısı canlı olarak yayınladı. 5000 kişinin anlık izlediği Enes Batur Dolunay şarkısı ilk 15 dakik 500.000 izlenmeyi geçti. Enes Batur Dolunay'ı ilk olarak REynmen Ela ve Derdim Olsun şarkısıyla kıyaslandı. Peki Enes Batur Reynmen'i geçti mi? Enes Batur ve Reynmen arasında savaşı kim kazanacak. Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'a benzetildi!Enes Batur klibi çalıntı mı? Enes Batur klibi Kuruluş Osman ve Diriliş Ertuğrul dizileri setinde çekilmiş gibi yorumlar yapıldı. Henüz Enes Batur çalıntı, Enes Batur video kimden çaldı yorumları gelmedi. Ancak klip Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman klibine başladı.Enes Batur Reynmen'i geçti mi? Geçecek mi?

Son dakika! Emeklilere Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar NAKİT Ödeme Verilecek! Son dakika! Emeklilere Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar NAKİT Ödeme Verilecek!


Enes Batur Dolunay sözleriyle de Reynmen ve diğer Youtuberlera gönderme yaptı. Ancak Enes Batur ilk saatleri ve Reynmen ilk saalertiyle beraber merak ediliyor. Enes, Reynmen'i geçebilecek mi? Enes Batur yeni şarkısı izlenmeleri ve Reynmen izlenmeleri aynı mı? Youtube rekoru Enes Batur'da mı Reynman'de mi.