Epic Games'ten önemli bir oyun duyurusu geldi. Ücretsiz olarak her hafta verilen oyunlar arasında bu sefer sıra farklı bir yapımda. Peki hangi oyun bedava olarak oynanabilecek? Epic Games oyununu kütüphaneye ekleyenler oyuna sınırsız sahip olacak.

Epic Games, düzenli olarak ücretsiz oyun kazanmanızı sağlayacak bir etkinliğe imzasını atıyor. Üstelik belirlenen tarihlerde oyunu kütüphanenize eklerseniz erişiminiz sınırsız olacak. Bu sayede oyunu satın alma zahmetinden de kurtulacaksınız. Epic Games'in bu hafta yaptığı duyuru ile birlikte oyun hakkında bilgi verildi.

Bu Hafta  Call of The Sea Ücretsiz Oldu!

Epic Games'in bu hafta ücretsiz yaptığı oyunun adı  Call of The Sea olarak açıklandı. Yaşanan gelişmeyle birlikte oyunla ilgili hem bilgi verildi hem de hangi tarihler arasında ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebileceği vurgulandı.

Oyun Steam'de 32 TL!

Bol bol deniz manzarasının olduğu ve romantizmle maceranın birleştiği bir hikayeye sahip olan  Call of The Sea, oyuncuların ilgisini çekti. Oyunun Epic Games'te ücretsiz olması ve Steam'de 32 TL'ye satılması merak uyandırdı. 

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

1 Hafta Ücretsiz Olacak!

1 hafta boyunca herhangi bir günde oyunu kütüphanenize eklerseniz sınırsız olarak sahibi haline geleceksiniz. Dolayısıyla, 9 - 16 Mart 2023 tarihleri arasında sizler de  Call of The Sea oyununu Epic Games kütüphanenize eklemeyi unutmayın.