Cumhurbaşanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde gündeme dair önemli mesajlar verdi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Katar'a satıldığıyla ilgili iddialara sert tepki veren Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na sert eleştiriler yöneltt

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!
Cumhurbaşanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde gündeme dair önemli mesajlar verdi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Katar'a satıldığıyla ilgili iddialara sert tepki veren Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na sert eleştiriler yöneltti. Orduya ve askerlere kimsenin hakaret edemeyeceğini kaydeden Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nu yalancılıkla suçladı.

"Fabrika zarar ediyordu"


Tank Paleti Fabrikası'na dair bütün belgeleri ortaya serdiklerini aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin halen daha benzer iddiaları yinelediğini söyledi. Fabrikanın eskiden zarar ettiğini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, BMC ile ortaklık yürüten Katar'ın buraya yatırım yaptığını aktardı. Yapılan yatırımla fabrikanın restore edildiğini belirten Erdoğan, Türkiye'nin maddi olarak herhangi bir zarara uğramadığının altını çizdi. Erdoğan, yatırım sonrası tamamen yerli olan tankların da onarıldığını kaydetti.


"Senin tacizcin benim tacizcim diye bir görüş olamaz"


Erdoğan, CHP'nin tecavüzlere ses çıkarmayan yönetiminden, kendi üyelerinin bile şikayetçi olduğunu vurguladı. Erdoğan, CHP'nin bu haliyle kadın haklarından bahsetmesinin mümkün olmadığının altını çizdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, metroda taciz skandalında tacizci Fatih Özdemir'in kendi siyasal görüşünden olması üzerine, CHP'li isimlerin paylaşımlarını sildiklerini hatırlattı. İnancı yüzünden ayrımcılık gören kadınları korudukları gibi kıyafeti yüzünden taciz edilen ve ayrımcılığa uğrayan kadınların da endi korumalarında olduğunu belirtti.