AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı ve meşhur Kavakçı ailesi üyesi Mariam Kavakçı, paylaşımı ile dikkat çekerken muhalif kesim "yeni atamalar yolda" dedi, muhafazakar kesim ise sert şekilde tepki gösterdi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Danışmanı olup aynı zamanda da AKP iktidarında aldıkları görevler ve burslar ile ünlü Kavakçı ailesi mensubu Mariam Kavakçı, Instagram hesabından “Halifemiz Erdoğan” dediği sözler ile gündemi "halifelik tartışması" yaptı.

Merve Kavakçı'nın Kızı, Cumhurbaşkanı Danışmanı oldu

Instagram hesabından yaptığı peş peşe paylaşımlarda bulunurken Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun afişinin bulunduğu fotoğrafa da çarpı işareti koyan Kavakçı “Din düşmanları, teröristler ve vatan hainleriyle yan yana duran kimseye hakkımız helal değil. Yok, olacaksınız hepiniz çok yakında. İyi ki varsın RTE.” dedi ve daha da ileri gitti.

Kavakçı başka bir paylaşımında da “Halifemiz Erdoğan” demesi ile dikkat çekti.

Ve Engelliler Üzerinden Promosyon! Bankalardan Promosyonları Kimler Aldı? Ne Kadar Aldılar? Ve Engelliler Üzerinden Promosyon! Bankalardan Promosyonları Kimler Aldı? Ne Kadar Aldılar?

Erdoğan'ın Özel Tercümanı Mariam Kavakçı'dan paylaşımlar: "Halifemiz RTE"

Cumhurbaşkanlığı danışmanı olarak saray kadrosunda olan Mariam Kavakçı'nın bu halifelik tanımlamasından sonra akıllara önce Kuala Lumpur Büyükelçisi olan annesi Merve Kavakçı, AKP İstanbul Milletvekili olan teyzesi Ravza Kavakçı ve de AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uluslararası gizli görüşmelerinin kahramanı kardeşi Fatma Gülham Abushanab geldi,

Erdoğan'ın yeni danışmanı Mariam Kavakçı kimdir? - Lodoshaber.Com