Eski mualiflerden Metin Fevzioğlu'nun atamasının ardından Mehmet Ali Çelebi'nin AKP'ye katılması gündemdeyken gazetecilerden Hulki Ceviozoplu'ndan bomba bir açıklama geldi.

Sosyal medyada yankıları helen süre Mehmet Ali Çelebi'nin AKP teşkilatına katılması sonrası Hulki Cevizoğlu sosyal medya üzerinden "Az önce açıkladı. Prof. Dr. Ersan Şen: (Feyzioğlu ve Çelebi konusunda) "Cumhurbaşkanı beni de çağırsa giderim!" diyerek bir paylaşımda bulundu ve ortalık da adeta karıştı.

İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı? İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı?

2004 senesinden bu yana profesör olarak görev yapan ve aynı zamanda İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat Ersan Şen'in "Cumhurbaşkanı beni de çağırsa giderim!" şeklinde bir söylemde bulunup bulunmadığı merak konusu olurken bir taraftan da Hulki Cevizoğlu için "yalan haber" yorum ve tepkileri gelmeye başlanmıştı ki, bu açıklamayı yaptığı birçok hesap tarafından iddia edilip doğrulanmaya başlandı.

Ancak Ersan Şen'in'in Haber Türk yayınında söylediği "Cumhurbaşkanı beni de çağırsa giderim" sözlerinde neyi kastettiği ve amacına dair bir açıklama gemedi. 

Tartışma programları yaptığı hararetli çıkışlarıyla tanınan Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen en son Cumhurbaşkanlığı adaylığı için verdiği olumlu sinyaller ve söylemler ile gündem olmuştu.

Ancak Ersan Şen'den henüz bir açıklama gelmedi ancak sessizliği dikkat çekti.

Ayrıntılar geliyor....

Adsız30