Sıfır veya ikinci el araç satın alacaklara özel bankadan önemli bir teklif geldi. Kredi kampanyasında faiz oranı düşük tutulurken, bir yandan da yüksek vadeli ve ertelemeli kredi veriliyor. Peki taşıt kredisi için başvurular nasıl yapılacak?

Taşıt kredisi arayan müşterilere özel kampanya sunan banka, önemli bir fırsat sunuyor. Çünkü taşıt kredisinde vade oranı yüksek tutulurken aynı şekilde kredi miktarı da artırıldı. Peki hangi banka, ikinci el veya sıfır araçlar için kredi paketi hazırladı? İşte detaylarıyla birlikte kredideki son durum ve dahası haberimizde olacak.

İş Bankası'ndan Kolaylıkla Kredi: Sigortalılara Özel 10.000 TL Fırsatı! İş Bankası'ndan Kolaylıkla Kredi: Sigortalılara Özel 10.000 TL Fırsatı!

Halkbank'tan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi!

Halkbank, müşterilerine taşıt kredisi için hazırlıklarını tamamladı. Uygun faiz oranları ile dilediğiniz araç için kredinizi çekebileceksiniz. Eğer kredi notunuz yüksek ise ve düzenli olarak gelir elde ettiğinize dair belgeniz de var ise kredi çekme olasılığınız yüksek. Kredi kampanyasında yalnızca vade ve kredi miktarı değil aynı zamanda çeşitli ödeme planları da dikkat çekmektedir.

Kredide 2 Ay Erteleme Seçeneği!

Kredi kampanyasında ödemeler esnek tutuldu. Sabit ve düzenli olarak ödeme yerine 2 ay erteleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sayede kredi konusunda avantajlı bir konumda olacaksınız. Genel olarak kredi paketlerine göz attığımızda sabit bir şekilde ödeme planı sunulur. Ancak Halkbank, sınırların dışına çıkarak erteleme imkanını müşterilere bırakıyor.

%1,63'ten Başlayan Faiz Oranlarıyla Verilecek

Taşıt kredisi, sıfır araç için çekilecek ise %1,63 faiz oranı sunuluyor. Öte yandan ikinci el araçlarda ise %1,65 başlangıç faizi devreye girecek. Detaylı olarak faiz hakkında bilgi alabilmek için Halkbank müşteri hizmetlerini arayabilir, size en yakın banka şubesine müracaat edebilir veya resmi internet sitesi üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz. Halkbank'ın araç satın alacaklara özel sunduğu kredi büyük ilgi görüyor.