Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan gelen kredi fırsatıyla birlikte 500 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. Üstelik 6 ay anapara geri ödemesiz bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz. Tekno Girişimci Destek Kredisi kimlere veriliyor? Girişimciler başvuru yapmak için harekete geçti.

Geçtiğimiz günlerde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan gelen açıklama sonrasında girişimcilere kapsamlı kredi verileceği öğrenildi. Kamu bankaları aracılığı ile 500 bin TL'lik kredi için çalışmalara başlandı. Peki kimler kredi kampanyasından yararlanabilecek? Eğer sizler de girişimleriniz doğrultusunda 6 ay anapara ödemesiz kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kimler Girişimci Kredisi Çekebilir?

Tekno Girişimci Destek Kredisi'ni Teknoloji Geliştirme Bölgeleri'nde faaliyet gösteren girişimciler başlıca yararlanabilecek. Üstelik daha önce Bakanlık'tan veya resmi kurumlardan hibe veya destek almış olan girişimciler de faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!

Yıllık Faiz Oranı Açıklandı!

mal ve hizmet alımı, maaş ödemesi, işletme giderleri, ofis malzemesi, ekipman, yazılım ve donanım için kullanılacak girişimci kredisinde 60 ay vadede ödeme fırsatı sunuluyor. Üstelik yıllık sabit faiz oranı ise %13,5 olarak belirlendi.

Kamu Bankaları 500 bin TL Kredi Veriyor

Girişimcilere sunulan Tekno Girişimci Destek Kredisi, kamu bankaları aracılığıyla verillecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın vereceği krediden faydalanmak için sizler de başvuruda bulunabilirsiniz. Detaylı bilgiler bankalar aracılığı ile görüşülebilir. Bakanlık, girişimciye özel kredi fırsatları yaratmayı sürdürecek.