Eskişehir İlkay Tokkal ve Emel Tokkal cinayetini konuşuyor. Evli olan İlkay Tokkal ve Emel Tokkal çiftinin 4 yaşındaki çocuklarıyla beraber evde ölü olarak bulundu.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
Eskişehir İlkay Tokkal ve Emel Tokkal cinayetini konuşuyor. Evli olan İlkay Tokkal ve Emel Tokkal çiftinin 4 yaşındaki çocuklarıyla beraber evde ölü olarak bulundu. Her yerlerinden bıçaklanan İlkay Tokkal ve Emel Tokkal cinayetini kim işledi?

Eskişehir'de üç kişilik aile katledildi!Anne, baba ve çocuk evinde ölü bulundu! Tokkal ailesini kim neden katletti merak ediyor! 42 ve 41 yaşında İlkay ve Emel çiftiyle Doruk Tokkal isimde 4 yaşındaki çocuk evinde ölü bulundu.

İzmir'de yaşayan yakınlarını çiften uzun süre haber alınamayacağın durumu polislere bildirdi. Emniyet ekipleri adrese gidip kapıyı çaldıklarında çilingir yardımıyla eve girdiler. Baba İlkay Tokkal kanlar içinde yerde yatarken anne Emel Tokkal ve çocuk doruk Tokkal salonda ölmüş bir şekilde bulundu.

Polisler geldiğinde olayı duyan Eskişehirliler İlkay Tokkal, Emel Tokkal ve Doruk Tokkal kim öldürdüğünü merak ediyor. Katliam yaşandığı evde ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı!

1 ay önce taşınmıştı..Olay yerine gelen aile yakınları aldıkları haber karşısında gözyaşına boğuldu! 1 ay önce Eskişehir'e taşınan İlkay Tokkal, Emel Tokkal ve Doruk Tokkal kim öldürdü sorusu merak ediyor. Eskişehir il emniyeti geniş kapsamlı soruşturmasında çifti kimin öldürdüğü araştırılıyor!

Dehşet verici cinayet!

Dün öğle saatlerinde sipariş veren ve yemek siparişi ellerine ulaşan çift, yemekten sonra hayatını kaybettikleri ortaya çıktı. Eskişehir'de Tokkal ailesi neden katledildi sorusu cevap arıyor.

Şüpheli kocanın ilk eşinden olan oğlu çıktı!

Eskişehir'de İlkay ve Emel Tokkal çiftinni 4 yaşındaki çocuklarını Ali Doruk'la baeraber evlerinde katledilmesi olayında İlkay Tokkal'ın ilk eşinden olan 19 yaşındaki oğlu ve 2 şüpheli gözaltına alındı!

İzmir'de yaşayan kızı Beyzanur Kayaalp'in telefonla annesine ulaşaması sonrası polisten yardım istemişti. Eskişehir emniyeti gözaltına aldığı 19 yaşındaki çocuğun annesi "Oğlum benim yanımdaydı cinayetle ilişkisi yok" açıklaması sonrası ifadeler sürüyor!