ATV'nin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173.

Bu Araçlar Yok Satıyor! Hem Ucuz Hem Uzun Yıllar Götüren İkinci El Araçların Fiyatları... Bu Araçlar Yok Satıyor! Hem Ucuz Hem Uzun Yıllar Götüren İkinci El Araçların Fiyatları...
ATV'nin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm fragmanı izle. EDHO 173. bölüm fragmanı neler olacak. İşte ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yaşanacaklar.

Hızır masayı terketti!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı Hızır masayı terkediyor. Herkes en az bir kişi vurur derken Hızır Çakırbeyli masayı bırakarak şok etti. Ancak abisinin ve ünal kaplan'ın kurduğu masaya istediği zaman döneceği ve ceza keseceğini söylemeyi de ihmal etmedi. EDHO 173. bölümde Hızır'ın masadan en az bir kişiyi vuracağı öğrenildi.

İlyas Ömür'ü affedecek mi?

Kız kardeşi için Haşmet Façalı Tipi'nin kardeşi Emine hanımı affetmişti. Şimdi İlyas ve Ömür barışacak mı sorusu yanıt arıyor. İlyas Çakırbeyli eğer bu sefer adım atmazsa Ömür Façalı kesin olarak başka bir yol deneyecek ve sonra onun affetmeyişlerini göreceğiz. EDHO 173. bölüm fragmanı Ömür ve İlyas sahneleri de olacak.

Didem Alpaslan ilk görüşme!

Hapishaneden çıkacak olan Alpaslan, kendisinden özür dilemesi için Haşmet Façalı'nın evine gidecek. Ancak Haşmet eve geç gelecek. Evde ise Didem Falaçı yer alacak. Didem ve Alpaslan ilk görüşmesinin hemen aşka dönüşeceği bekleniyor.

EDHO 173. bölüm fragmanı ne zaman çıkacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm fragmanı akşam 10'a kadar yayınlanacağı öğrenildi. EDHO yeni bölüm fragmanı bugün burada olacak.