Salı akşamları reyting rekortmen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm fragmanı şok edecek.

Salı akşamları reyting rekortmen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm fragmanı şok edecek. EDHO 177. bölüm fragmanı hain belli oluyor. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm fragmanı hain ortaya çıkıyor. Paralelcilerin Yavuzla beraber hain olan kişiyi açıklayacak bölümde herkes ters köşe olacak.

EDHO 177. bölüm fragmanı 22 Aralık 2020 Salı!

EDHO 177. bölüm fragmanı rekor kıracak. EDHO'da 177. bölüm son sahne de öyle bir hain ortaya çıkacak ki paralelcilerin yani FETÖ'nün gücü yok artık dedirtecek. EDHO 177. bölüm fragmanı 22 Aralık salı akşamı ATV'de yayınlanacak.

HAİN KİM?

EDHO 177. bölüm fragmanı hain öyle bir isim çıkacak. Senaryo gereği herkes hain olarak gösterilecek ancak hain öyle bir isim çıkacak. Ekibe yeni katılan Kubilay mı Didem Façalı mı Orhan mı Mine mi yoksa yıllardır beraber olan Ebru mu hain çıkacak merakla bekleniyor.

Herkes hain olabileceği bir senaryo..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da herkesin hain çıkabileceği film gibi bir bölüm ekrana gelecek. Yıllardır evde olan Müge ve Ebru'dan bu sezon kadroya katılan Kubilay, Didem ve Orhan'dan en az 3'ü FETÖ'ye çalışıyor çıkacak.

Masada ölenler olacak!

Alpaslan Çakırbeyli'nin ölümünün onaylanması sonrası çok kişi EDHO'ya veda ediyor. Masa üyelerine yapacağı saldırıyla Yaman Korkmaz, Tufan Ağa ve diğer laz karakterle birlikte bir çok kişi ölecek. Masanın gücünün biteceği ve yeni döneme geçecek EDHO'da yer yerinden oynayacak.

Hızır yeni planı!

Masayı FETÖ ve paralelcilere kaptırmaktansa yok etme planını ortaya koyan Hızır Çakırbeyli haklı çıkacak. CİA ve FETÖ'nün beraber dahil olacağı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm film gibi bir bölümle ekranlarda olacak. Hızır'a en büyük şok abisi diziye gelmesiyle olacak.