Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı yayınlanacak mı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı yayınlanacak mı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı çıktı mı? Yılbaşı nedeniyle haftaya bir çok dizi yayınlanmayabilir. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29 Aralık yeni bölüm var mı yok mu? EDHO 178. bölüm fragmanı çıktı mı? 29 Aralık 2020 EDHO'da neler olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı çıkacak mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Özellikle Yılbaşı haftasında bazı diziler ara veriyor. Bu sebeple EDHO 178. bölüm fragmanı olacak mı? 29 Aralık 2020 EDHO yeni bölüm var mı yok mu pazar gününe kadar beklenecek.

EDHO 178. bölüm fragmanı pazar!

EDHO 178. bölüm yayınlanacak gibi olursa fragman için beklenecek gün pazar günü. EDHO severleri pazar gününe kadar yeni bölüm fragmanını bekleyecek. EDHO yeni bölüm fragmanı gelirse dizi yayınlanacak. Gelmezse yeni bölüm olmayacak.

EDHO 178. Bölüm Fragmanı izle! Edho 29 Aralık Yeni bölüm

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29 Aralık 2020 Salı akşamı saat 20:00'da 178. bölümüyle ekranlarda olacak. Dizi severler kısa süre önce biten EDHO 177. bölümün ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. EDHO 178. bölüm fragmanı izle. 29 Aralık Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümde neler olacak? Edho 178. bölüm özeti ve diğer detayları haberimizde sizlerle...

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Hükümdar Olmaz'da 178. bölüm heyecanı yaşanıyor! Bu akşam ATV ekranlarında 177. bölümüyle yayınlanan EDHO'da neler oldu? Dizi severler, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölümün sona ermesinin ardından şimdiden yeni bölüm araştırmalarına başladılar. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO 178. bölümde neler olacak? Alparslan'ın Korkmazlar'ın konvoyuna saldırmasının ardından masa da ortaklıkta toz duman! Alparslan Çakırbeyli, masayı birbirine düşürüyor. Hızır Çakırbeyli Alparslan'ın bu yaptığının ardından ne yapacak?

EDHO Son Bölümde Neler Oldu?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde (177. bölüm) Alparslan Çakırbeyli, Korkmazlar'ın konvoyuna pusu atıyor. Korkmazlar'a saldıran Alparslan, Korkmazların dayılarını öldürüyor. Tam İdris ve Kaya'yı öldürecekken Tufan geliyor ve benim hatırıma bağışla diyerek onları kurtarıyor. Alparslan yine de Kaya'nın ayağına sıkıyor. Ayrıca Alparslan "İhanet eden herkes ölecek!" sözünü söylüyor. Alparslan'ın bu yaptığının ardından amcası İlyas'ı zor durumda bırakıyor. İlyas, Tufan'a karşı zor durumda kalsa da Hızır Çakırbeyli olanlara çok fazla tepki vermiyor!

Alparslan Çakırbeyli için masada yeni bir oylama açılacak mı? Şimdi bu sorunun yanıtı aranıyor. EDHO, son bölümüyle izleyiciyi ATV ekranlarına kilitlemeyi başardı! EDHO 177. bölümünün reytinglerde zirveye yerleşmesi bekleniyor!

EDHO 178. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Edho Yeni bölüm fragmanı izle 29 Aralık

Edho 178. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan ilk siz izleyebileceksiniz! Aralıklarla sayfayı yenilemenizi öneririz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin 29 Aralık Salı akşamı saat 20:00'da yayınlanacak 178. bölümünün fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ilk bu sayfada sizlerle...

Edho 29 Aralık yok mu? Neden Yok

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 29 Aralık Salı akşamı yayınlanmayacak mı? Şuan için dizinin haftaya yayınlanıp yayınlanmayacğaıyla ilgili bilgi yok! Yılbaşının yaklaşması ve sokağa çıkma yasağı gibi sebeplerden ötürü dizinin 1-2 hafta ara verebileceği konuşulsa da kanaldan ve yapımcıdan bir açıklama gelmedi. Bu durumun kısa sürede cevaplanması bekleniyor.

EDHO Rafet ölecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da tipi'nin Rafet'i boğmasıyla sona erdi. EDHO'da Rafet ölerek diziye veda edecek. Ancak TİPİ'de diziden ölerek ayrılacak.