Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölüm fragmanı bekleyenlere güzel haber! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181.

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölüm fragmanı bekleyenlere güzel haber! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragmana dair tüm bilgileri sizler için derledik. EDHO 181. bölümde büyük sürprizler var! Ancak en büyük sürprizi yine biz veriyor. EDHO 181. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO 181. bölüm fragmanı neler olacak.

EDHO hayranları sevinçten havaya uçacak!Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölüm fragmanı gelmeden önce ilk bilgileri biz verelim! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölümde Zafer geri dönüyor! Yayınlandığı her salı rekorlar kıran EDHO'da Zafer karakteri geri dönüyor!  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da sürpriz bir şekilde ayrılan Zafer karakterini canlandıran Ömer Kurt diziye geri dönüyor!

Ömer Kurt hayranları müjde!

EDHO da bu hafta en çok sevilen karakterler Ömer Kurt dönmesi büyük sevinç yarattı. Yapım ekibiyle ufak pürüzlerin gitmesiyle EDHO geri dönen Zafer "Hayranlarımı kıramadım" diyerek setin ilk günü yine güldürdü!

FETHİ son sahnede geliyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölüm son sahnede Fethi geliyor! Fethi abi ve "Fetö" gibi lakaplarıyla ismi geçen karakter bu hafta diziye dahil oluyor. EDHO 181. bölüm son sahnede FETHİ karakteri ilk defa görülecek ve büyük bir sürprizle gelecek hafta beklenecek.

Ceylan'a büyük şok!

EDHO 181. bölümde Ceylan kaçırılıyor. Hızır Çakırbeyli söylemesine rağmen yine dinlemeyen Ceylan karakteri FETHİ ve ekibi tarafından kaçırılacak. Ceylan büyük işkenceler görecekken Alpaslan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli dinlememesi nedeniyle büyük tepkiler görse de Ceylan'ı kurtarmasıyla Hızır'ın gözüne bir kez daha girecek.

Bahar Hızır yakınlaşıyor!

EDHO'da Ceylan can pazarıyla uğraşırken, Bahar ve Hızır yakınlaşma sahnesi olay olacak. Özellikle Bahar'ın kendini tertemize çıkarması sonrası Hızır yine kendini tutamayacak. Özellikle Ceylan'ın son sahnede öldürdüğü kişi Hızır'ın tüm işleri bozmasıyla Hızır bir sinirle Bahar ile yakınlaşacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. bölümüyle 2 Şubat'ta ATV'de