Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Mayıs 2021 ATV EDHO son bölüm fragmanı! ATV EDHO 193. bölüm fragmanı neler olacak? EDHO 193. bölüm fragmanı neler olacak? 4 Mayıs 2021 Salı EDHO yeni bölüm fragmanı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Mayıs 2021 ATV EDHO son bölüm fragmanı! ATV EDHO 193. bölüm fragmanı neler olacak? EDHO 193. bölüm fragmanı neler olacak? 4 Mayıs 2021 Salı EDHO yeni bölüm fragmanı!

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı

ATV’nin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle dikkat çekiyor. Merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Hızır ve Rado arasındaki savaş nasıl ilerleyecek? Bahar ve İlyas arasında neler olacak? İşte detaylar…

4 Mayıs Salı ATV EDHO 193. bölüm fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da aksiyonun dozajı artıyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi yüksek reyting oranları ile göz dolduruyor. Özgün senaryosunu güçlü oyuncu kadrosu ile destekliyor. Aksiyon ve heyecanın bir an olsun azalmadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Hızır Çakırbeyli yeni bir savaşın ortasında kalmıştır. Bu seferki hedefi Rado olacaktır. Can dostu Tipi’yi korumak için her yolu deneyen Hızır, onun vurulmasını engelleyemez. Tipi, ölümden kaçmak yerine ona doğru yürümektedir. Lakin, düşmanlarına da büyük bir zarar vermeye çalışır. Alparslan ise savaşın merkezindeki isim haline gelir. Hızır’ı yönlendirmeye başlayan Alpaslan, amcasının güvenini korumak için fedakarlık yapmaktan kaçınmaz.

Öte yandan İlyas’ın evlilik hayatı kopma noktasına gelmiştir. Ömür, İlyas’ın otelde kalmasından rahatsızlık duymaktadır. Otel odasında Bahar’ın küpesini bulmuştur. Bu durum İlyas ve Ömür arasındaki gerilimin tırmanmasına neden olur. İlyas, Ömür’ü aldatmadığına ikna etmeye dahi çalışmaz. Bahar ise bir zamanlar en yakın arkadaşı tarafından ihanetle suçlanmış olmanın acısını duymaktadır. Hızır, İlyas ile konuşarak hata yaptığını anlatmaya çalışır. İlyas’ın evine ve ailesine dönmesi gerektiğini savunmaktadır. Boşanma kararını yeniden gözden geçirmek isteyen İlyas, Ömür’den bir adım beklemektedir. Rıdvan ise Çakırbeyli ailesinin hakimiyetini kırmak için yeni planlar yapar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır’ın riskli hamlelerine şahitlik edeceğiz. Düşmanlarına karşı beklenmedik hamlelerde bulunmasıyla ünlü olan Hızır, Rıdvan’ı köşeye sıkıştırmanın yollarını aramaktadır.