Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür ölecek mi? İlyas ve Ömür'ün bebeği öldü mü? her yerde aranmaya başladı. ATV'nin reyting rekorları kıran salı dizisi EDHO bu akşam 162.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür ölecek mi? İlyas ve Ömür'ün bebeği öldü mü? her yerde aranmaya başladı. ATV'nin reyting rekorları kıran salı dizisi EDHO bu akşam 162. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Oktay Kaynarca, Sanem Çelik ve Ozan Akbaba'nın paylaştığı dizide yine heyecan doruktaydı. Kasaplar'ın kantarın topuzunu kaçırdığı yeni bölümde hedef Façalı ailesiydi. Haşmet ve ailesinin evini tarayan Kasaplar, Ömür'ün canına kast etti. Çünkü Ömür içerdeydi. Peki Ömür'e ne oldu? Ölecek mi? Hadi gelin birlikte bakalım...Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ömür öldü mü? Kasaplar'ın evi taramasıyla mermiler altında kalacak olan Ömür, Hızır'ın telefonu sayesinde kurtuldu. Çünkü Hızır onu aradıktan sonra Ömür evden çıkmıştı. Böylece saldırıdan da kurtuldu. Ancak hamile olan Ömür'ü bu stres nasıl etkiledi?  Ömür'ün bebeği öldü mü?Bu sorunun cevabı için ne yazık ki 163. yeni bölümü beklememiz gerekiyor. Çünkü bebeğin akıbeti bir sonraki bölümde belli olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7 Nisan yeni bölüm olacak mı?Birçok dizinin seti corona virüs nedeniyle durdu, çekimlerine ara verildi. Ancak ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için tüm tedbirler alındı. Bu nedenle dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Yani 7 Nisan akşamı EDHO 163. bölümüyle ekranlarda olacak.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?Tufan ile Hızır'ın işbirliği işe yaramış Altan gibi bir beladan sonunda kurtulmuşlardır. Hızır'ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali'yi çok sinirlendirir. Ona güvenilmediğini ve bir teste tabii tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparslan'ı sorumlu tutacak ve tüm öfkesini ona yansıtacaktır. Altan'dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz'a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar. O paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlikte savaşacaklardır.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Feyyaz ise masada ikili oynamaya devam etmektedir. Anlaşmaya oturduğu diğer masanın güçlü bir isminden, etrafındaki aileler de dahil olmak üzere Çakırbeylilerin bitirileceği sözünü alır. Öngörüleriyle hareket eden Alparslan, risk altındaki herkesi biran önce güvenli bir alana göndermek ister. Bu kararın nedeni ise çok geçmeden acı bir şekilde anlaşılacaktır.Diğer yandan Feyyaz'ı Tipi ve Rafet izlemeye almıştır. Nasuh'la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır'a teslim edilir. Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylemeyecektir.