Esra Bilgiç Kendisini Yardım Faaliyetlerini Adadı

Bakan Bilgin, asgari ücrete zam için tarih verdi! Bakan Bilgin, asgari ücrete zam için tarih verdi!

Ünlü ve başarılı oyuncu Esra Bilgiç yaşadığımız çok büyük deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için canla başla çalışıyor. Depremin yaşandığı ilk günden bu yana sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte sağdaki çalışmalara da destek vermeye devam ediyor. Esra Bilgiç ile birlikte birçok sinema ve dizi oyuncusu sanat camiasından birçok ünlü isim enkaz altından çıkan deprem siteler için yardım eli uzatmak için çırpınıyorlar.

Son Olarak Atatürk Dizisinde Rol Almıştı

 Ünlü oyuncu Esra bilgiç bir süreden beri televizyon ekranlarında boy göstermiyordu. Son çalışmış olduğu Disney Plus’ta çekilen Atatürk dizisi projesinde rol almış olan ünlü oyuncu Esra Bilgiç 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan iki büyük deprem felaketinin hemen ardından 20 Şubat’ta da Hatay Defne merkezli olan iki büyük deprem neticesinde bölgelere gönderilecek olan ihtiyaç listesini organize etmek için çalışıyor.

Dizi çekimlerine devam ederken bir yandan da Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamlamaya çalışan ünlü oyuncu Esra Bilgiç kampüste de yürütülen çalışmalara destek vererek yardım için oluşturulacak listelerin bölgeye ulaştırılmasında da çok büyük çabalar sarf ediyor. Deprem bölgesinde olan koordinasyonu da sağlamak aynı zamanda ekiplerle kişilerle koordinasyon halinde yürütmeye çalışmak amacını bilen ünlü oyuncu en ücra yerlere köylere gönderilebilecek yardımların listelenmesi belirlenmesi ve koordinasyonu sağlayanlar arasında yerini alıyor.

Yorumların Odağı Oldu

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç yapmış olduğu bu çalışmalar neticesinde birçok yorumun da odak noktası haline geldi. Ünlü oyuncu bu yorumların neticesinde arkadaşları ile birlikte gönüllülük esasına bağlı olarak hareket ettiklerinin açıklamasını yapma gereği duydu. Başarılı ve ünlü oyuncu depremzedeler için nasıl koordinasyon içerisinde çalıştığını ve en önemli ihtiyaçlarını nasıl belirlendiğini anlattı.

Sosyal medya hesapları üzerinden koordinasyon sağlamaya çalışan kişilerin telefonlarını yardım malzemesi götüren kişiler ya da destek isteyen kişilerin bilgilerini paylaşım yaparak ilk elden dağıtılması ya da nokta atışı olarak yerine ulaştırılmasını sağlamak adına çok etkin bir çalışma sağlıyor.