Benim Adım Ferah Dizisinin Arkasındaki Güçler: Oyuncuları...

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile birlikte Engin Akyürek ikilisinin başrolünü paylaşmış olduğu yeni dizi Benim Adım Farah 1 Mart Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında takipçileriyle buluşturulmayı bekliyor. Yurt genelinde ve yurt dışında çok güçlü bir hayrını bulunan iki ünlü oyunculu benim adım ferah dizisinde başrol oyununda bulunması diziyi çok önemli bir yere taşıyor.

Dizinin içerisinde bulunan Farah karakterine yepyeni bir hayat arayışı içerisinde olan İranlı bir göçmen kadını canlandıran ünlü oyuncu Demet Özdemir in hayranları ise benim adım fara dizisinin yayınlanacağı 1 Mart 2023 Çarşamba akşamını iple çekiyor. Tahir Lekesiz ismiyle bir mafya karakterini canlandırması noktasında da ünlü oyuncu Engin Akyürek devreye giriyor.

Benim Adım Farah Dizisinin Başrol Oyuncuları Çok Güçlü

 Demet Özdemir ile birlikte Engin Akyürek hiç şüphesiz ki diziye anlam katan iki ünlü oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Geri planda kalan ama diziyi ise büyük bir başarıya ulaştırmada çok büyük katkıları bulunan iki gözlü güç de arka planda devrede. Bugün size güçlerden iyi ki oyuncu kadrosunda bulunan tecrübeli ve ünlü oyuncular diyebiliriz. Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar,  Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden yetenekli ünlü oyuncuların dizide bulunması diziyi elbette ki belirli bir seviyelere getirecektir.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Bütün başarılı ve ünlü oyuncuların bulunduğu ve dizi çekimlerinin devam ettiği Benim Adım Farah dizisi 1 Mart’ta meraklıları ile buluşacak. Bu gizli güçlerden ikincisi ise senaryoyu yazan kişilerde bulunuyor. 1 Mart’ta izleyicileri ile buluşturulacak olan yepyeni dizi benim adım Farah projesinin senaryosunu oluşturan 3 isim daha önce son yaz dizisinde de kendini fark ettirmişti.

Bu ünlü dizi 2. sezonun henüz başlarındayken ekranlara veda etmek zorunda kalsa da son yaz projesinin senaryosu gerçekten de çok güçlü ve başarılıydı. Özellikle de dizinin konusu çok akıcı ve hikâye düzeni çok düzgün bir şekilde oluşturulmuştu oyuncuların diyalogları çok başarılıydı. Son yaz dizisinin final yapması herkesi derinden üzerken unutulmaz kırılma noktalarının başında da hikâyenin gerçekçiliği yatıyordu.