ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da progrmaında yine Mevla, Nilüfer ve Salih aşkı damga vurdu. Salih Kaya isimli sahış, Esra ERol'da hem Mevla Kaya ile evli hemde 19 yaşındaki sevgilisi Nilüfer Uysal aşk yaşıyordu.

Emekliye Bir Ayda 25 Bin TL Verilecek! 10 Bin + 15 Bin TL İçin Banka Son Günü Açıkladı! Emekliye Bir Ayda 25 Bin TL Verilecek! 10 Bin + 15 Bin TL İçin Banka Son Günü Açıkladı!
ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da progrmaında yine Mevla, Nilüfer ve Salih aşkı damga vurdu. Salih Kaya isimli sahış, Esra ERol'da hem Mevla Kaya ile evli hemde 19 yaşındaki sevgilisi Nilüfer Uysal aşk yaşıyordu. Son günlerde ülkenin en çok konuştuğu olayda Mevla'nın kararı şok etmişti!

Mevla şok etmişti!

Esra Erol'da Mevla, Salih'e bir şans daha vereceğini cuma günü duyurmuştu. Ailesi ve çocukları için kocasını affettiğini açıklayan Mevla ülkenin gündemine oturmuştu. Nilüfer ise Salih için annesini, babasını ve herkesi yok saymıştı. Evli ve 3 çocuk sahibi Salih ise Nilüfer'i yüzüstü bırakmış ve eşi Mevla ile yoluna devam etmişti.Bugün ise Nilüfer'in Salih için "beni kandırdı, duygularımla oynadı" cevapları sonrası bugün bir şok daha yaşandı. Nilüfer bugün ise bir şok daha yaşamıştı. Bavulunu Salih getirmiş ve Nilüfer neye uğradığını şaşırmıştı. Ancak bugün Nilüfer Türkiye'de çok konuşulacak o itirafı yaptı!

Nilüfer Esra Erol'da bombayı patlattı!

Esra Erol'da Nilüfer bugün bir kez daha Salih'i çok sevdiğini dile getirdi. "Unutmak çok zor" diyerek Salih'i unutamadığını dile getirdi. Nilüfer, halen Salih'i sevdiğini söylemesi stüdyo da buz kestirdi. Özellikle annesi başka odaya almasıyla beraber ne söyleyeceği merak ediliyordu. Esra Erol'da bu açıklamalar sonrası Nilüfer'e oldukça kızdı ancak beklenen itiraf daha sonra geldi!

Salih haftasonu aradı!

Nilüfer, Esra Erol'un da ısrarlarıyla Salih'in haftasonu kendini aradığını ve eşiyle beraber cuma günü stüdyodan gitse de hafta sonu tekrar aradığını itiraf etti. Salih Esra Erol programına geri dönmek istediğini dile getirerek Mevla ile çocukların yanına gittiği biliniyordu. Salih neden Esra Erol'a gelmek istiyor merak ediliyordu ancak annesi Hayriye bombayı patlattı!

Madde satıp Salih'e bakıyordu!

Esra Erol'da büyük bomba Hayriye anneden geldi! Hayriye anne kızı Nilüfer'in madde sattığını ve bu parayla Salih'e baktığını dile getirdi. Ayrıca bir isim daha paylaşıldı. Bu isim yarın Esra Erol'da devam edecek!