Kurtlar Vadisi Kaos çekimleri için hazırlıklar başladı. Kurtlar Vadisi hayranları geçtiğimiz haftalarda Kurtlar Vadisi efsanesinin Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle devam edeceği haberlerini almıştı.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!
Kurtlar Vadisi Kaos çekimleri için hazırlıklar başladı. Kurtlar Vadisi hayranları geçtiğimiz haftalarda Kurtlar Vadisi efsanesinin Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle devam edeceği haberlerini almıştı. Kurtlar Vadisin Kaos hazırlıkları da tam gaz devam ediyor. Dizinin Savcı Leyla'sı Çiğdem Batur sosyal medya hesabından yeni kadro ile ilgili bilgiler verdi. Cast çalışmaları devam eden diziye Arka Sokaklar dizisinden ekranları sallayacak bomba transfer haberi geldi. Arka Sokak'ların Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan Kurtlar Vadisi'nde!

2006 yılından itibaren ekranlarda olan Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan uzun zamandır farklı bir rolde yer almak istiyordu. Yıllardır ekranlara Hüsnü Çoban karakteri ile gelen Özgür Ozan'ın istediği fırsat ayağına geldi. Projenin tutacağından da emin olan Özgür Ozan Kurtlar Vadisi'nden gelen teklifi kabul etti ve Arka Sokaklar'dan artık ayrılma vakti geldiğini yapımcıya iletti.

İlk olarak Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz ikilisiyle ekranlara gelen ve yayınlandığı ilk dönem büyük bir ilgiyle takip edilen Kurtlar Vadisi dizisi daha sonra Süleyman Çakır'ın ölmesiyle Polat ile devam etmişti. 4 sezon süren Kurtlar Vadisi dizisi daha sonraları filmlerle ekranlara geldi.

KURTLAR VADİSİ OYUNCULARI AÇIKLAMA YAPMAYA BAŞLADI!

Hala büyük bir hayran kitlesi devam eden Kurtlar Vadisi dizisinin uzun zamandır yeniden çekileceği söyleniyordu. Ve söylentiler geçtiğimiz haftalarda nihayet kesinleşmişti. Dün sosyal medyadan yayın yapan Kurtlar Vadisi'nin Savcı Leyla'sı Çiğdem Batur yeni kadronun hazırlıklarının sürdüğünü açıkladı.

Dizinin yapımcısı ve Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz " Kurtlar Vadisi Kaos diye bir dizimiz olacak. Senaryosunu yazdık. Şubat ayı gibi inşallah bir televizyon kanalında yayınlanmasını planlıyoruz. Senaryosu bitti, bir kaç bölüm yazıldı. Tabii ki üzerinde değişiklikler olacaktır, gündemi yakalamak adına" açıklamasında bulunmuştu.

UZUN ZAMANDIR İSTEDİĞİ FARKLI ROL SONUNDA GELDİ! DİZİDEN AYRILMA KARARI ALDI!

2006 yılından beri ekranlarda olan Arka Sokalar dizisinin ilk bölümünden itibaren başrollerinden olan Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan diziden ayrılık kararı aldı. Yıllardır ekranlara Hüsnü Çoban karakteri ile gelen ünlü oyuncu uzun zamandır farklı bir işte yer almak istiyordu. Ve o fırsat ayağına geldi.

Daha önce de yıllarca ekranlarda olan tutulan dizi Çocuklar Duymasın'da Light Selami karakterini canlandıran Özgür Ozan, Arka Sokaklar'da da yıllarca Hüsnü Çoban karakterine hayat vermeye devam etti. Çocuklar Duymasın dizisinden de farklı bir rol ile ekranlara gelmek istediği için ayrılan Özgür Ozan, Kurtlar Vadisi'ne transfer olarak yıllar sonra büyük bir değişiklikle adından söz ettirecek.

Özgür Ozan'ın Kurtlar Vadisi'nde önemli bir karakter ile ekrana geleceği ve uzun süre yine bu karakterin devam edeceği iddia edildi.