Aleyna Çakır cinayetinde tüm deliller onu göstermesine rağmen hakkında gözaltı bile çıkmayan Ümitcan Uygun!un bu seferde yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Esra Hankulu ölü bulundu!

Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun ile aynı evde kalan 25 yaşındaki Esra Hankulu isimli genç kadın ölü bulundu!

Son Dakika haberine göre 25 yaşındaki genç kız Esra Hankulu ağzından kan gelmiş şekilde bulundu ve iddiaral göre vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadı.

Kamera görüntülerinde Ümitcan Uygun'un kızla aynı evde bulunduğu belirlendi.

Ümitcan Uygun Bu Sefer Gözaltına Alındı

Gelişmeler üzerine sabah saatlerinde polis ekipleri tarafından Ümitcan Uygun gözaltına alındı.

Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan ancak hakkında yakalama kararı çıkmayan annesinin genç kızları eğlence mekanlarına sattığı ortaya çıkan ve tam polise ifade verecekken şüpheli bir şekilde ölü bulunan Ümitcan Uygun tüm bu olanlardan yakalanmamış canlı yayında uyuşturucu kullanmayı özendirme suçundan gözaltına alınmıştı.

Ümitcan Uygun yine bir cinayet ile gündeme geldi!

Ankara'da geceyi Ümitcan Uygun ile aynı odada geçiren kız arkadaşı 25 yaşındaki Esra Hankulu sabah yatağında ölü bulundu. Cep telefonu olay yerinde bulunamayan genç kızın incelenen kamera kayıtlarında Uygun ile geceyi geçirdiği görüntülendi.

Edinilen bigliye göre Ankara Mamak İlçesi'nde yaşayan Esra Hankulu, 18 yaşındaki Furkan G. ve 20 yaşındaki Dilan C.'yi arayarak, babasının mezarına gitmek istediğini söyledi. Olay günü Hankulu'nun tek başına yaşadığı eve giden arkadaşları ve sevgilisi Ümitcan Uygun akşam birlikte alkol aldı.

Bir süre önce eşinden boşanan Esra Hankulu ile Ümitcan Uygun geceyi aynı odada geçirdi. Ertesi gün saat 15.00'da uyanan Furkan G. ve Dilan C. odasına girdikleri Esra Hankulu'yu hareketsiz halde buldu.

Görüntülerde Hankulu'nun hayatını kaybettiği gece yanında, Ümitcan Uygun olduğu ve kamera kayıtlarında da saat Uygun'un saat 11.00'da evden çıktığı görüldü.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Ümitcan Uygun Anlara Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. 

Genç kadının vücudunda bıçak, silahlı ateş ya da darp izine rastlanmadı. Kesin ölüm nedeninin Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak incelemelerin ardından netlik kazanacağı öğrenildi.