Marmaris'e gönderilen yardımlar çöpe atıldı! Savunma ise kafa karıştırdı.

Marmaris'te yangın bölgesine gönderilen yardımlar çöpe atıldı!

Türkiye yanıyor! Hayvanlar, ağaçlar yangında can verdi. Şehirlerden yangın bölgelerine gönderilen yardımlar çöpe atıldı!

İnanılmaz bir olay! Yangın tüm Türkiye'yi etkisi altına almışken müdahaleler yetersiz. Yetkililer açıklamaları ile tepki çekerken inanılmaz kötülükler bu ortamda bile devam ediyor.

Marmaris'te yangın söndürme çalışmalarına katılanlara dağıtılmak için gönderilen koli koli açılmamış soğuk sular çöpe atıldı! Marmaris Camiiavlu'da çöpe atılan yardım suları temizlendikten sonra yangın için mücadele edenlere gönderildi. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara, AY SONUNA Kadar 100.000 TL Ödeme Yapacak

İddialara göre ise bir görgü tanığı 1Sular sürekli dondurulup güneşin altında ısındığı için tatlarında plastik tadı vardı, görevliler yardımcı olan çocuklardan çöpe atmalarını istediler onlar da attı, kötü niyetle yapılmış bir iş değil. " dedi.

Ancak bu yorumlar sosyal medyada "Adana sıcağında bile böyle bir durum yok. Bu saçma sapan bir açıklama. Hadi bozulmuş sular olsun döksene ağaçların dibine, hayvanların üzerine bu sıcakta. Çöpe atmak falan.. Her yönden saçma bir savunma!