Aleyna Çakır ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun, geceyi beraber geçirdiği Esra Hankulu ölü bulundu. Esra Hankulu kimdir? Esra Hankulu kim öldürdü, neden öldü? Esra Hankulu instagram adresi merak

Aleyna Çakır ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun, geceyi beraber geçirdiği Esra Hankulu ölü bulundu. Esra Hankulu kimdir? Esra Hankulu kim öldürdü, neden öldü? Esra Hankulu instagram adresi merak ediliyor.

TBMM onay verdi: 10 bin TL kredi verilecek! 18 Yaş üzerinde olanlar ödeme alacak! TBMM onay verdi: 10 bin TL kredi verilecek! 18 Yaş üzerinde olanlar ödeme alacak!

Esra Hankulu neden öldü?

15 gün önce cezaevinde çıkan Ümitcan Uygun yeniden gözaltına alındı. ümitcan Uygun dün geceyi beraber geçirdiği 25 yaşında Esra Hankulu ölü bulundu. Esra Hankulu neden öldü, Esra Hankulu ölüm nedeni ne ve katili Ümitcan Uygun mu merak ediliyor.

Aleyna Çakır sonrası Esra Hankulu ölü bulundu!

Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan uygun yine bir kadın cinayeti nedeniyle gözaltına alındı. 25 yaşında Esra Hankulu isimdeki genç kız, dün gece ölü bulundu. Tüm kamera kayıtları Esra Hankulu'nun dün gece Ümitcan Uygun ile beraber geçirdiği kameralarla ispatlandı ve Ümitcan Uygun 15 gün sonra yeniden gözaltına alındı.

Esra Hankulu kimdir? Ne iş yapıyor? İnstagram adresi ne?

25 yaşında Esra Hankulu ne iş yaptığı bilinmiyor. Sadece yaşı biliniyor ve Ankaralı olduğu biliniyor. Esra Hankulu instagram adresi sadece arkadaşları yer alıyor. 25 yaşında vefat eden Esra Hankulu ölümü tüm Türkiye yasa boğdu. Esra Hankulu Çankırılı olduğu öğrenildi.

Aleyna Çakır ismiyle bilinen Sema Esen ölümü nedeniyle gözaltına alınan ve 15 gün sonra serbest bırakılan Ümit Can Uygun bu sefer kaçamayacak gibi görünüyor. Ümitcan Uygun son durumu gözaltına alındı ve sorgu işlemleri başladı.