Carrefoursa'nın güncel et kampanyası müşterileri harekete geçirdi. Market, et fiyat zammı öncesinde büyük bir indirim yaptı. Kırmızı etteki indirim Carrefoursa müşterilerine özel yapıldı. Dana kuşbaşı, dana kıyma, dana döş sarma, dana but biftek kaç TL'ye düştü?

Carrefoursa, markete özel kartı ile yapacağınız alışverişlerde ek indirim sağlıyor. Bu sayede Carrefoursa kartınız var ise alışveriş yapmak çok daha pratik ve kolay hale gelmekte. Peki et fiyatlarında son durum nedir? Kırmızı et satın alacaklar bu habere sevinecek. Aileler, ete bir süreliğine doyacak.

Carrefoursa Kırmızı Et Fiyatları Düştü

Carrefoursa kart aracılığı ile yapacağınız alışverişlerde %16'ya varan indirim sizleri beklyor. Kırmızı ete baktığımızda %14- %20 yağ aralığındaki dana kıymanın kilosu 179,90 TL yerine 159,90 TL'ye düştü. Dana kuşbaşı 196,90 TL iken 173,50 TL'ye düştü. Dana döş sarmanın kilosu 187,90 TL yerine %12 indirimle birlikte 164,50 TL,  dana but biftek kilosu 222,90 TL yerine %10 indirimle 199,50 TL'ye düştü.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

carrefour-3

Ete Yeni Zam Gelebilir

Öte yandan kırmızı ete genel olarak yeni bir zammın gelebileceği ifade ediliyor. Bu doğrultuda atılacak adımla ilgili çeşitli ifadelere yer verilmekte. Et fiyatları, maliyetlerden ve güncel piyasadan çok etkilenmekte. Tavuk, dana eti ve balık etinde fiyat artışı yaşandığı vakit haber sitemizden son dakika gelişmelerini öğrenebileceksiniz. Güncel detaylarla birlikte marketin et fiyat indirim kampanyasını değerlendirmenizi öneriyoruz.

fotocarrefourfotocarrefour2