Ev hanımı ve öğrenciler için para ihtiyacı son buluyor. Son dakika haberi sonrasında paralar hesaplara yatmaya başladı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Ev hanımı ve öğrenciler için o banka 30,.000 TL limit belirledi Son dakika haberi sonrasında para sıkıntısı kalmadı... Düzenli bir geliri ve sosyal emniyeti olmayan ev hanımlarına ve öğrencilere, müjde niteliğinde bir haber! Bir takım bankalar 30.000 TL'ye varan, kredi başvurularını onaylıyor. Normalde kredi için gelir belgesi isteniyor. Bu anlamda ev hanımları ve öğrencilerin kredi müracaatı kabul edilmiyordu. Ancak bundan sonra bu problem ortadan kalktı. Hemen anında bütün bankalar gelir belgesi talep etmeksizin, değişik şartlarla, işsiz ev hanımlarına ve öğrencilere gereksinim kredisi veriyor. Bu sayede çoğu ihtiyacını giderecek olan vatandaşlara, oldukça düşük faiz oranları verilmektedir. İşte hem öğrenciler hem de ev hanımları amacıyla ayrıcalıklı bir şekilde kredi alman şartları!

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Ev hanımları ve öğrenciler bağlamında para verilecek 

 Akbank, Şekerbank, Halkbank ve İNG Bank gibi çoğu banka çalışmayan ev hanımlarına ve öğrencilere, belge koşulu sunmaksızın kredi veriyor. Üstelik şubeye dahi gitmeden müracaat yapabiliyorlar. Uygun faiz oranları ve 3 sene vade fırsatıyla kredi alma fırsatı, anında anında bütün bankalarda mevcut. Hatta birtakım bankalar ilk ödeme amacıyla birkaç ay vakit tanıyor.

Düzenli gelir ve sigorta koşulu aranmamakla beraber, güvenilirlik amacıyla kuşkusuz birtakım şartları sağlamak gerekir. Örneğin kredi müracaatı yapan kişinin, kredi notunun 1100 ve üzeri olması koşulu vardır. Geçmişte kötü bir borç sicili ya da saatinde ödememe sorunu yaşam sürdüren bireylerin kredi müracaatı kabul edilemez. Bu şartların bulunması durumunda, müşterinin istediği miktardaki kredi müracaatı incelenip onaylanır.

Ev hanımı ve öğrencilerin para ihtiyacı 

Düzenli geliri olmayan ev hanımı ve öğrenciler, masraflarını ve gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla bazı durumlarda kredi başvurusunda bulunmaları gerekiyor. Önceden bu vatandaşlara kredi verilmiyor olsa da bundan sonra belirli şartlarda kredi verilmesinde bir sakınca görülmüyor. Hem de bilhassa öğrenci ve ev hanımları, girişimci bir ruh taşıyorlar. Bu amaçla alabilecekleri kredi yardımıyla ciddi bir sermaye ile kendi işlerini kurmak istiyorlar.