Peş peşe açıklama yapıldı. Ev hanımlarına güzel haber verildi! Hesabınıza 4400 TL ödeme yattı! Hemen kontrol edin. Ev hanımı olan vatandaşlar anında hızlı bir şekilde sonuç alabilecekler. İşte detaylar...

Ev hanımlarına güzel haber verildi! Hesabınıza 4400 TL ödeme yattı! Hemen kontrol edin... Ev hanımı olan vatandaşlara 4400 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankalar açıklandı. Birden çok bankanın yaş takmış bulunduğu bu kampanyada ev hanımı olan vatandaşlar, 3 sene vadeye kadar süratli bir şekilde onay alabilecek. Ev hanımı olan vatandaşlar amacıyla nakit gereksinimleri olması halinde nakit kredi kullandıracak olan bankalar açıklandı. Son günlerde nakit kredi kullanacak olan bireylerin hangi bankalar üzerinden müracaat yapacaklar araştırılmaktadır. Genellikle ev hanımı olan kişiler, tüketici kredisi kullanacakları zaman, sigortaları olmadığı amacıyla her bankadan kredi onay olamıyor. Şekerbank ve Finansbank, yapmış bulunduğu kampanyada 4400 TL'ye kadar anında onay veriyor. 

Şekerbank ve Finansbank ev hanımlarına 4400 TL Ödeme 

Ev hanımları bu kampanyalara katılmak istiyorlarsa banka kredi puanı yüksek olması gerekmektedir. Ev hanımı olan vatandaşlar, 4400 TL'ye kadar para alabilmek istiyorlarsa müracaatlarını bankanın SMS kredi servisini kullanarak ya da mobil uygulamasını kullanarak yapması gerekiyor.  Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Şekerbank bağlamında müracaat yapacak olan vatandaşların kendilerine ait olan cep telefonları ile SMS yollamaları yeterli olmaktadır. 1953 numarasına kredi yazarak yollayın anında kredinizi alın. 

Emekli Maaşı Sadece 5500 TL Alanlar İçin mi Arttı? Sigortası Primi Az Olanla Fazla Olan Aynı Maaşı Alacak! Emekli Maaşı Sadece 5500 TL Alanlar İçin mi Arttı? Sigortası Primi Az Olanla Fazla Olan Aynı Maaşı Alacak!

Finansbank üstünden müracaat yapacak olan vatandaşların mesaj göndermeleri lazımdır.  Kredi müracaatı onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek kimlikleriyle eş güdümlü SMS'te onaylanan tutar kadar kredi kullanabilir. Şekerbank ve Finansbank, 4400 TL üstünde de kredi notu yüksek olan vatandaşlara kredi olanağı sunmaktadır. Güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitelerine girerek buradan prosedür yapabilirsiniz.