Garanti BBVA, yeni müşterilerine faizsiz ödeme imkanı sunacak. Kredi veya nakit avans çekmeyi düşünüyorsanız önemli bir kampanya tanıtıldı. Sıfır faizli 10 bin TL için hangi şartlar ön plana çıkıyor? Garanti BBVA farkı ile mobilden hesap oluşturanlara özel avantajlar sunuldu.

Garanti BBVA mobil uygulamasını kullanarak bankanın müşterisi olursanız önemli bir fırsat sizleri bekliyor. Çünkü Garanti BBVA, yeni müşterilerine özel faizsiz kredi seçeneğini aktif etti. Nakit avans alarak sizler de faiz ödemeden taksitli şekilde avansınızı kullanabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak?

Mobilden Müşteri Olanlara Faizsiz Ödeme!

Garanti BBVA mobil uygulamasını indirin ve hesap oluşturun. İlk defa banka müşterisi oluyorsanız 10 bin TL'lik nakit avans çekme fırsatını elde edeceksiniz. Faizsiz şekilde bu nakit avansı 6 ay içerisinde ödeyebilirsiniz. Sıfır faizli nakit avansın yanı sıra, başka hangi şartları karşılamanız gerektiğinize değinelim.

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Bireysel Kredi Kartı Başvurusu Yapın

Banka müşterisi olurken bireysel kredi kartı başvurusunda da bulunmanız gerekiyor. Başvurunuz kabul edildiği vakit faizsiz nakit avansınızı çekebiliyorsunuz. 14 gün içerisinde başvuru yapma şartını da unutmayınız. Kampanyanın en kritik noktalarından birisi de bu. Kart başvurunuz kabul edildikten sonra iki hafta süreniz bulunuyor. Sonrasında ise nakit avans için işlemlere başlayabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Kampanyasında Son Gün!

Taksitli nakit avans kampanyası 28 Şubat 2023’e kadar devam edecek. Son gün gelmeden sizler de başvuru sağlayarak kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Faizsiz olmasından ötürü bu kampanyayı değerlendirenlerin sayısı da her geçen gün artıyor.